Xiaomi telefony postrádají klíčovou funkci Androidu. Poradíme, jak ji zprovoznit

Originál článek publikovaný na: Xiaomi telefony postrádají klíčovou funkci! Víme, jak ji aktivovat

Google v Androidu 12 zavedl Dynamic Color, která přizpůsobí barvy systému dle tapety Zatímco většina telefonů funkci podporuje, Xiaomi jde s HyperOS odlišnou cestou Našli jsme způsob, jak toto omezení obejít Android od verze 12 zavedl funkci nazvanou „Dynamic Color“, která podporuje automatická barevná schémata založená na barvách tapety. To vypadá jako výborná věc, pokud…

Spíš zjistěte, jak tu kravinu vypnout. Nesnáším přebarvené aplikace, a už vůbec nechápu, proč jsou růžové, když si dám oranžovou tapetu. Kvůli téhle debilitě jsem omezen ve výběru tapet na černobílé, nanejvýš v nouzi modré.

Ale zkusím ten program, třeba mi pomůže.

3 Likes

Příště bez těch vulgarismu :bangbang:

Omlouvám se. Místo kravina mělo být hloupost. Debilita je odborný výraz, ne vulgární.

3 Likes

Přijde mi to jako úplně zbytečná funkce, nastavím si pozadí a barvu (používám pouze světlé nic černého) v jednoduchosti je síla a na štěstí nemám kompatibilní zařízení takže Google nic takového nenainstaluje do mobilu

No tak jsem to zkusil a narazil. Aplikace na mém mobilu nepozná, že mám zapnuté ladění přes WiFi, a pořád dokola to chce zapnout. Už je odinstalovaná.

2 Likes

Proto preferuji Motorolu. Barvene tóny se daji měnit.

Někdy je třeba zkoušet to opakovaně.