Další starší vlajka od Xiaomi obdržela HyperOS a Android 14!

Originál článek publikovaný na: HyperOS a Android 14 obdržela Další starší vlajka od Xiaomi!

HyperOS se nadále šíří do telefonů Xiaomi, Redmi a POCO Výrobce postupně aktualizuje starší a levnější mobilní telefony Štěstí se tentokráte usmálo na Xiaomi 12T Pro, máme aktualizováno Android 14 se v telefonech Xiomi objevil bezprostředně po vydání finální verze od společnosti Google, všichni ale netrpělivě očekávali představení nové verze MIUI. Výrobce ale všechny překvapil,…

12T pro mám, bohužel aktualizace pořád nikde :worried:

Mě by zajímalo, kdy dorazí update na Xiaomi 11T, protože jsem jeho vlastníkem a také to, jestli v YouTube aplikaci došlo k aktivování funkce přehrávání videí v AV1, protože nyní běží AV1 pouze v prohlížeči Chrome! (Xiaomi 11T má jako jeden z mála telefonů HW dekódování AV1. Pocit z videí je úžasný!)

Ano aktualizace včera dorazila ne jeden ze dvou kusů které doma máme. Stačilo změnit region na Polsko. Druhý kus ani ťuk, ale stejně to bylo i při minulé aktualizaci. Rozdíl byl více než 2 měsíce. Jinak vše proběhlo bez problémů. Změny nejsou nijak drastické pro běžného uživatele. Celkově se opravdu zda telefon svižnější, nevím do jaké míry byl upraven software k fotoaparátu, ale taky se zdá že pracuje rychleji, fotky úžasné.

1 Like