HyperOS dorazil na Silvestra do dalšího Xiaomi! Komu přišel?

Originál článek publikovaný na: HyperOS dorazil na Silvestra do dalšího Xiaomi! Komu přišel?

Uvolňování Xiaomi HyperOS rychle pokračuje, výrobce nezahálí ani na Silvestra V předchozích dnech obdržely update modely POCO F5, Xiaomi 12T, Xiaomi 13 a Xiaomi 13T Pro další Xiaomi je HyperOS první systémovou aktualizací od startu prodeje V roce 2023 se společnost Xiaomi rozloučila s uživatelským rozhraním MIUI, které se v telefonech nacházelo dlouhé roky. Místo…

Jen bych vznesl dotaz. Kdysi jsem někde četl, že po tak celkem masivní aktualizaci někteří doporučovali provést reset telefonu, resp. tovární nastavení. Mě po aktualizaci telefon funguje bez problémů, jen se ptám, jestli by to třeba telefon nějakým způsobem ovlivnilo.

Kdysi to byla rada častá, dnes už bych se tomu vyhnul. V okamžiku, kdy telefon šlape a nejsou s ním žádné potíže, tak mi tento krok přijde zbytečný. Druhá věc je ta, že dnešní telefony už jsou výkonem někde jinde než v minulosti, i kdyby mi reset zaručil třeba 10 procent výkonu navíc, stejně bych to nepoznal…

A kam se tedy zatoulala aktualizace na hyper OS pro mé Xiaomi 13T Pro ! Žádnou jsem neobdržel ani žádné aktualizace nejsou dostupné .

Mě tedy dorazil ještě dříve, někdy kolem Vánoc (na Xiaomi 12T), ale spíš by mne zajímalo, kam se ztratila možnost rozmazání náhledů aplikací. Ta v MIUI normálně byla, ale v HyperOS jsem nikde neobjevil :thinking:

Stran 13T Pro zkusit změnit region, pomáhá to. Stran rozmazání aplikací - musel jsem se podívat co to je, nikdy jsem to nepoužil, jaký to má reálně přínos?

Reálně to vůbec žádný přínos nemá :grinning: Je to jen taková grafická kravinka…