Google Pixel 8 Pro recenze: Vynikající fotomobil s kouzelným AI softwarem a dlouhou podporou

Originál článek publikovaný na: https://www.svetandroida.cz/google-pixel-8-pro-recenze/

Google Pixel 8 Pro patří opět mezi nejlepší telefony na trhu Pyšní se hromadou AI vychytávek a skvělými fotoaparáty Má rovněž výborný displej a 7letou softwarovou podporu Google Pixel 8 Pro je unikátní kus zařízení. Ve světě mobilních telefonů existují dva hlavní přístupy k tomu, jak je výrobci tvoří. Jsou tu firmy jako Xiaomi či…

Moc povedený telefon. Původně jsem uvažoval, že letos do nového Pixelu 8 už nepůjdu, přece jenom nestojí úplně málo a každý rok těch změn není tolik, aby stálo za to , platit znovu za nový kus. Ale když jsem zjistit a pak i na vlastní kůži vyzkoušel, že díky novému AI čipu zvládá Pixel 8 udělat přímo v telefonu věci, na které bylo dříve potřeba výkonné servery velkých společností, přesvědčil mě :).

Teď si užívám pokročilé editace fotek, videí, hlasové syntézy a to i bez nutnosti internetu. Pro někoho možná blbost, ale pro mě super cool :smiley: