Můj Google Pixel #2: V těchto aspektech jsou Pixely slabší než konkurence

Originál článek publikovaný na: Můj Google Pixel #2: V těchto aspektech jsou Pixely slabší než konkurence

Telefony Google Pixel se brzy mohou oficiálně dostat do Česka Nabízí hromadu skvělých vlastností a povedený systém Ve srovnání s konkurenty ale v mnoha ohledech zaostávají Vítejte u pokračování nového dílu našeho mini seriálu Můj Google Pixel, který představuje některé z důležitých či zajímavých vlastností chytrých telefonů od strůjce nejpoužívanějšího vyhledávače. Minule jsem Pixely vychvaloval,…

Nízký výkon, pomalé nabíjení a chudé balení mi tak nevadí. Ale zahřívání a malá výdrž by mě od koupi odradila.

1 Like

Hmm, pomalejší nabíjení ovšem může také znamenat mnohem delší životnost baterie. A je tedy zřejmé, že je záměrně omezené. Už vzhledem k délce podpory.
Nižší výkon procesoru se projevuje jak? Mám P7a a po roce používání jede stále jako z praku :smiley:.
Jediné, co bych ocenil je delší výdrž.

3 Likes

Obvykle se to pozná na těch nejnáročnějších hrách a při multitaskingu, kdy používáte třeba 6 aplikací zároveň. Nic z toho já teda nepotřebuji. :-))

2 Likes

Přesně tak, mám už pěkně dlouho pixel 6 pro a nikdy sem nezaznamenal nízký výkon :wink:. Naprostá spokojenost, můžu jen doporučit. Teď půjdu asi do pixel 8 pro

2 Likes

Ahoj, nižší výkon ve srovnání s konkurencí se nemusí projevovat tak, že se ti trhá systém a máš problém s jeho plynulostí. Samozřejmě, že když vezmeš nějaký úplně nejvíc low-end procesor od Unisoc a srovnáš ho se Snapdragonem 8 Gen 3, dost pravděpodobně se ti s druhým zmíněným čipem bude zdát plynulejší i systém jako takový. Pixely s Tensorem nemusí být třeba oproti konkurenci tak vhodné pro lidi, co chtějí hrát náročnější mobilní hry :))

1 Like

Jj, pro mne je dnes telefon především užitečný nástroj, takový “švýcarský nůž”. A na to je Pixel s vynikajícím foťákem a systémem, který si zaplácám podle svých představ v současném portfoliu telefonů prostě top. Na hraní jsem nikdy čas neměl :+1::wink:

5 Likes

To recenzent pužíval asi 2 hodiny ne? Pixel 8pro se mi vůbec nehřeje a baterie teda nevím,ale rozdíl oproti jiným a to jsem měl nedávno v ruce xiaomi14 ultra není tedy horší. Pixel běhá ,jako z praku a ten diplay je jiný level než u xiaomi na slunci,zvuk to samé top prostě

1 Like