5 důvodů, proč si koupit Pixel v Česku

Originál článek publikovaný na: 5 důvodů, proč si koupit Pixel v Česku | Svět Androida

Telefony Google Pixel mají unikátní postavení, vyrábí je totiž Google Kromě slušného hardware nabízí exkluzivní služby Google slibuje také dlouhou podporu Telefony Pixel mají ve světe Android telefonů unikátní postavení. Ne proto, že jsou nejlepší, nejlevnější nebo nejdražší, ale proto, že mají svým způsobem modrou krev. Vyrábí je totiž Google. A Google je také otcem…

1 Like

Jelikož za mobil nechci dávat více jak 7 tisíc (i za 7 tisíc se dá myslím sehnat kvalitní mobil), tak je Pixel mimo můj zájem k nákupu.

Ok, a jaký mobil vlastně máš? Co třeba koňský model?

Momentálně Samsung A54 5G. A tím musím přiznat, že skoro vždy beru přímo od operátora mobil s 50 % slevou. :-)) Ale tak to může dělat přece každý…kdo má paušál na jedno číslo přes 20 let. :wink:

Mobil už jsem měl v košíku na Alze, za 22t Kč parádní cena. Pak jsem, ale našel recenze, že procák topí, výkon nic moc a baterka podprůměr. Nakonec jsem objevil, že je to převlečený exynos. Tak jsem mobil z košíku smazal a je klid. :sweat_smile:

Za mně jsem nadšený že do Česka prije oficiálně Google Story a měl jsem jak řady Nexus tak pixel vždy top ale nyní mám Asus zenphone a je výtečný s c pohodě se vleze do kapsy

Já mám už druhý Pixel… Momentálně 8, již několik měsíců, a do jiné značky bych už nešel… Lidi občas píšou o přehřívání, baterii a pod… Nevím, zdá se mi to přehnané a kolikrát jen vymyšlené… Já si nemám na co stěžovat… Vše mi funguje skvěle… Každé první pondělí v měsíci dorazí aktualizace… Nikdy se mi nestalo, že by zamrzl nebo něco podobného. Na mobil je totální spoleh. Denně na něm strávím několik hodin… Využívám ho hodně na práci… Zkusil jsem už dost značek, ale nic mi nevyhovovalo víc, než Pixel…A mám také i hodinky Pixel… V kombinaci s mobilem, vše super… :+1:

2 Likes

Měl jsem pixel 6a a musím říct, že všechno bylo fajn, ale ten telefon v různých oblastech měl různé chyby, detaily, které mě štvaly. Nyní mám S23 a jsem naprosto spokojen. Pokud bych do budoucna věděl, že Pixel bude bez chyby, tak mi nevadí do něj jít.