One UI 6.1 pro řadu Galaxy S23 přináší spoustu problémů. Týkají se i vás?

Originál článek publikovaný na: Máte Samsung Galaxy S23? S aktualizací raději počkejte...

Samsung přináší funkce z nových modelů i na starší mobily Zdá se, že některé aktualizace byly šity horkou jehlou a přináší víc problémů než radosti Přinášíme seznam nejčastěji zmiňovaných problémů v souvislosti s One UI 6.1 Od aktualizací se obvykle očekává, že přinesou zajímavé nové funkce. Bohužel nejnovější One UI 6.1 od Samsungu pro řadu…

Ani jeden z těchto problémů jsem nezaznamenal.

5 Likes

Nezbývá, než poblahopřát. Stejně jako v článku o problémech třeba Pixelů tyto potíže nemají všichni. O to horší je to situace pro ty, kteří jsou postiženi, protože když se problém projevuje všem, má vyšší prioritu a snáz se hledá.

Nápodobně. Mám base S23 256gb a ani na jeden problém jsem nenarazil.

2 Likes

Ultra 23 a od 6.1 pomalejším nabíjení, menší výdrž a větší zahřívání.

1 Like

Taky nemam ani jeden z uvedenych problémů, ale mam pocit, ze mi často zlobí wifi připojení k internetu. Internet přes data normálně běží, ale na wifi se občas vubec nenacte schranka a aplikace vyhazuji chybu, ze internetové spojeni neni dostupné…

1 Like

Někdy stačí málo a člověk problémům uteče.
Když se mi před měsícem rozbil mobil a já naznal, že už do něj prachy vyrážet nebudu, jel jsem si koupit nový. Finančně se mi to moc nehodilo a tak jsem se rozhodl pro starší model Galaxy S23 Ultra.
Bohužel ho v té konkrétní pobočce neměli a čekat na dodání jsem nechtěl a tak jsem si řekl: “no co, život je krátký” a koupil S24 Ultra :smirk:

3 Likes

S23, 256GB, a nic z popsaného jsem vůbec nepozoroval. Týká se to Snapdragonu nebo Exynos?
Btw. to 25W nabíjení má jenom Ultra, ne?

Ultra má dokonce 45 W

S23 256gb nic sem zatím nepozoroval snad jen horší příjem WiFi které stejně nepoužívám když mám vše free🤔