Konec strachu. Majitelé Samsungů S23 už se nemusí bát vypálení displeje

Originál článek publikovaný na: Majitelé Samsungů S23 už se nemusí bát vypálení displeje

Samsung bojuje proti vypálení AMOLED displeje posouváním stavové lišty Funkci jsme vyzkoušeli na Samsungu Galaxy S23 Ultra Pravděpodobně se dostane i do ostatních mobilů Když vyšla aktualizace OneUI 6, kromě mnoha pozitiv se našla i negativa. Jedním z těch méně příjemných bylo opomenutí posunu stavové lišty. Zdá se to jako maličkost, ale u AMOLED displejů…

Hlavně ten podělanej navigační řádek šel dříve schovat teď už to nejde

Jde to, potřebujete Googlock, Navstar.

To jsem si myslel taky, nefunguje to

@David_Pekarek Nemáš neaktuální modul NavStar? V community na to lidi dost nadávají, že se neukazuje aktuální. Mrkni sem, je tam odkaz na stažení, i když osobně bych raději počkal, než se to objeví v obchodě: https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s23-series/v-navstar-chyb%C3%AD-nastaven%C3%AD-na-oneui-6-1-pro-s23/m-p/9527163#M7629

@Libb no ono to tak jednoduché není tu aktualizaci mám a tahle možnost se tam ukazuje (aktualizace došla skrz good lock) problém je že když to zapnu tak se jakoby zneviditelní jen ten černej řádek dole a lehce se posune obraz ovšem ta lišta ta indikace těch gest tam stále zůstává

Fakt mě vyloženě sere na samsungu, že prostě odstraňují věci na které jsem zvyklý a pak to potom vrací skrz modul good lock a tím pádem se zase zhoršuje funkčnost ( třeba i ty automatické restarty z nějakého mně nepochopitelného důvodu odstranili ) prostě one ui 6.1 je ta nejlepší a zároveň nejhorší aktualizace za mě

@David_Pekarek mám pocit, že zhruba před týdnem vyšla aktualizace, která řeší i tohle. Ale mně tam ty čárky nevadily, tak jsem to nezkoušel a mezitím jsem změnil mobil, takže už to ani nevyzkouším.
Jinak tohle se děje u všech výrobců, že se neustále něco mění. Samsung aspoň dává možnost to předělat aspoň částečně na předchozí chování.