Samsung telefony mají problémy po aktualizaci na One UI 6.1. Za jeden z nich může Google!

Originál článek publikovaný na: Samsung telefony mají problémy po aktualizaci na One UI 6.1

Aktualizace One UI 6.1 přinesla Galaxy AI na loňská Samsung zařízení Spolu s vítasnými novinkami přišla i řada nepříjemných komplikací Za jednu z chyb prý může Google, Samsung poradil dočasné řešení Samsung před nedávnem vydal aktualizaci na One UI 6.1 pro loňské telefony a tablety. Dočkala se řada Galaxy S23, a to včetně kontroverzního FE…

Vítasná novinka? Nemá to být výtasná, když se s ní Samsung vytasil? :slight_smile:

Moc díky za upozornění na chybu (a ještě k tomu vtipnou fornou :D), opraveno :)))

A ještě je nefunkční zastavení baterie při dosažení 100% kde má tel. Čekat až klesne hodnota na 95% a pak začne znovu nabíjet.Celou noc 100% stále svítí👎

na S23 po aktualizaci nefungují správně tlačítka na spodním navigačním panelu. po změně v nastavení na gesta chybí následně volba gest. hlásil jsem to na podporu a operátor mi řekl že se omlouvá ale ze po aktualizaci je tato možnost nedostupná a ze mojí stížnost postoupí dál. tak jsem zvědav.

na mém S23 to funguje. před aktualizací jsem mohl zvolit jen 85%. nově mohu 80 a 100 základních nebo adaptivních %

Jo zvolit to můžeš,ale v praxi to nefunguje…Možná po továrku na mobilu jo,ale po aktualizaci je to nefunkční :frowning: Tel. jede do 100% a pak 4 hodiny stále ukazuje na nabíječce 100% což je špatně.Po 4 hodinách by měl ukazovat třeba 98% 99% a nic :frowning: otostoval jsem to opakovaně týden.Fold 5