Fotky Google a Galerie na OnePlus a Xiaomi umí spolupracovat. Konečně

Originál článek publikovaný na: Fotky Google se integrují s Xiaomi a OnePlus | Svět Androida

Fotky Google jsou oblíbené zvláště díky možnosti jednoduchého zálohování Aplikace ale neumí některé úpravy a je špatně integrovaná s ostatními aplikacemi OnePlus a Xiaomi se snaží o změnu a integrují Fotky Google do svých galerií Je prakticky jisté, že svůj mobil používáte mimo jiné k fotografování. A že nechcete o své fotky přijít, proto je…

1 Like

Aplikaci galerie mám verzi 2.2.14.13 a spokojenost fotky mám jen na sd kartě a googe fotky deaktivované jelikož za 1.totalní nepřehlednost fotky jsou rozházené a nejsou podle data pořízení a 2. Většina fotek jsou ze zrcadlovky, ty co jsou foceny z mobilu tak jsou jen z jízdy na kole.

@Flakota_Hovezi já to mám podobně, jakmile se aplikuje jakékoliv automatické zálohování, zanese mně to do systému chaos. Synchronizace je k ničemu (synchronizuje se i nechtěné smazání) a zase, když se mně nahrají fotky přenesené z bezzrcadlovky, tam mně i ty 2 TB co mám na Google, rychle dojdou. Navíc to, že musím povolovat zálohu po složkách a neumí to stromovou strukturu, to je šílené.
Ale evidentně to dost lidí používá a někomu se ta integrace s galerií může hodit.

1 Like

Fotky Google používám roky a je to pro mě naprosto nezbytná aplikace, ale propojení s Galeriemi ostatních výrobců telefonů se mi nelíbí a nezapínám ho a chci tohle mít odděleně. Velice často ve Fotkách vyhledávám podle klíčových slov nebo podle názvu zařízení z EXIFu, u Xiaomi desitmístný kód místo názvu telefonu :slight_smile: , no a tohle v jiné galerii stejně nejde. Stejně tak sdílená alba, komentáře atp., takže to propojení pro mě nedává smysl, vůbec.

@gti142 mně se na těchto diskuzích líbí, že člověk zjistí, že jiní lidé používají stejné věci jako já, ale úplně jinak :slight_smile: Třeba Samsung má jako typ zařízení také kódové označení a ani já si nepamatuju, co je co. Ale u mě je to dublované rokem :wink:

Zdravím, tak já jsem z té aktualizace a synchronizace úplně bezradná, nesnáším chaos a tady je to teda masakr. Fotky Google používám ráda, ale propojení s Galerií se mi nelíbí. jsem zvyklá, že si třeba jednou za rok fotky zálohuju i na interní disk, smažu je z Galerie a v Fotkách Google mi zůstanou, jenže teď jsem chtěla promazat stáhlé v Galerii ve fotoaparátu a hlásí mi to, že se smažou i v Cloudu. To znamená, že když si je smažu v Galerii smažou se mi i v Fotkách Google?? Nemáte s tím někdo zkušenost?? Díky za každou radu