Do Android aplikace Gmail míří dlouho očekávaná funkce. Jablíčkáři ji přitom mají roky

Originál článek publikovaný na: Do Gmailu na Android míří další novinka! iOS ji má dávno..

Aplikace Gmail pro Android se dočkala dlouho žádané funkce Na iOS a desktopu je vychytávka dostupná několik let Týká se hromadného označování e-mailů Gmail je bez debat nejpopulárnější e-mailový klient současnosti. Je dostupný jak na Android, tak i na iOS, avšak obě verze aplikací se navzájem trochu liší. Většina principů sice zůstává stejná, ale například…

3 Likes

Gmail nepoužívám. Maily mi chodí na Seznam a tam hromadně označuju už 20 let. :slight_smile: V Androidu logicky od momentu, odkdy mám Android.

2023.11.26.586591930.Release označovanie viacerých/všetkých emailov mi funguje (S23U)

1 Like

Super, díky. Já furt nic :smiley:

Funkci používám v seznam mailu. Protože používám i Gmail budu za zavedení téhle funkce jedině rád.

Tak ja už túto funkciu na OnePlus 9 Pro mám. Neviem od kedy, ale som za ňu vďačný. Ďakuje za upozornenie. :joy: INFINIX Note 30 PRO ešte skontrolujem.

1 Like