3 nejlepší kompaktní telefony roku 2023! Kdo vyhrál?

Originál článek publikovaný na: 3 nejlepší kompaktní telefony roku 2023! Kdo vyhrál?

Vybrat 3 nejlepší kompaktní telefony roku 2023 není moc těžké Většina výrobců malé telefony vůbec nevyrábí a když, umí toho málo Definovat v dnešní době kompaktní telefon není jednoduché, zkusme to Nabídka kompaktních mobilních telefonů je rok od roku horší. A když už se objeví nějaký kompaktní mobilní telefon, většinou je to nevýkonný přístroj, který…

Klasika. Na trh se dá menší mobil s vysokou cenou, prodává se špatně, a dalších pět let se pak prohlašuje, že o kompaktní mobily není zájem.

Bohužel to vidím docela podobně…

Ņo kdyby existovala třeba střední třída kompaktních rozměrů, jistě by popularita byla mnohem větší. Ale tam se nabízí jen pádla…

A střední třída je dle vás za kolik - jsem moc spokojený s Pixelem 7A za 11tis

1 Like

Pixel 7a určitě je fajn… Ale už jen to že se tady telefony neprodávají oficiálně jen jako dovoz od jednotlivých prodejců je něco, co není pro každého. Jeden telefon to navíc moc neřeší, už kvůli designu…

No kdyby se tu Pixely oficiálně prodávali, bylo by to fajn řešení, ale tohle je jen cenová akce, protože za chvilku bude 8A. Byla by lepší, kdyby byla možnost volby, kdy by si člověk řekl třeba chci utratit 10k a mám na výběr mezi dvaceti pádly a dvaceti normálně velikými a takhle to prostě teď není. Teď je to spíš tak, že existuje Pixel 7A a pádla.

1 Like

Dobry den Josefe. S velikou oblibou jsem koukal na Váš kanál Xperia, neboť jsem stále ještě věrný značce Sony, mám xperii 10 II. Ale začínám pokukovat po novém stroji. Dělal jsem si zálusk pravě na Xperii 5 V, ale když se ani u Vás nedostala do výběru, budu muset volbu ještě zvážit. Díky za článek.

Já mám Sony pořád rád, ale ta nejistá podpora a přehřívání, to je pro mě zkrátka smrtelná kombinace., kterou se doporučit bojím :frowning:

Otázka je jaká velikost je pro koho kompaktní, ovšem při návratu do roku 2010 bych zvolil Unihertz Jelly nebo Atom, třípalcové displeje za cenu které nevyprázdní peněženku, bohužel, v česku nejdou lehce sehnat.

Přiznám se, že to už bych raději zůstal u tlačítkového telefonu, Sony Ericsson C702 byl super