Xiaomi 14 vs Xiaomi 13! Co nového umí kompaktní raketa?

Originál článek publikovaný na: Xiaomi 14 vs Xiaomi 13! Co nového umí kompaktní raketa?

Xiaomi 14 je jedním z nejlepších kompaktních telefonů na současném trhu K naprosté špičce patřil už loňský model Xiaomi 13, který u zákazníků zabodoval Xiaomi 14 vs Xiaomi 13, právě toto atraktivní srovnání jsme si pro vás dnes připravili V loňském roce patřilo Xiaomi 13 k nejlepším kompaktním telefonům na trhu. Atraktivní design, výkonný procesor…

Nejlepší jsou ty jejich odporně tlusté rámečky a pojeti zpracování ala čína. Fotky jsou taky bida bohužel. Jde vidět, jak číňánek dobře platí za reklamu zde na webu.

Kvalita fotek je hodně snížená skrz rychlost načítání stránek, pokud by měl článek třeba 200 MB, nebylo by to úplně ideální :). Jinak odporně tlusté rámečky? Díváme se na stejné telefony?

Samsungfans anonym je troll, nemá smysl na něj reagovat. Děkuji za článek, v brzké době mě čeká cesta s Xiaomi 13 Pro na Island, nechám tady pak pár fotek. A jednu bonusovou přidám už teď, z minulé výpravy, Xiaomi 13 Pro:

2 Likes

Ano troll co ma pravdu? Neumis to prekousnout rekni? Sorry nemuzu za to ze zde xia dotuje tenhle web.

Ano díváme se na stejne mobily.

Děkujeme za plodnou a konkrétní diskuzi :slight_smile:

kámo, ty už to fakt nehul

Napis mi az budes mit ten cinsky krá… v ruce a pak se zkus bavit.

Prosím o slušnou a kultivovanou diskuzi, pokud ten “krám” máš v ruce, sem s nějakými konkrétními dojmy. Jestli ti nejvíce vadí jen rámečky, je to dokonalý stroj…

Telefon nabízí dvě novinky, které ve srovnání s konkurenčními zařízeními v telefonech Xiaomi dlouho chyběly - možnost natáčení ve 4K při použití selfie kamery a přechod na USB Type-C 3.2 místo staršího standardu 2.0.