YouTube si zřejmě střílí z uživatelů adblocku! Kde je problém tentokrát?

Originál článek publikovaný na: YouTube si zřejmě střílí z uživatelů adblocku! Kde je problém tentokrát?

Platforma pro sdílení videí YouTube nepolevuje v boji proti adblockům Uživatelé blokující reklamy mají vážné problémy s přehráváním videí Některým nefunguje zvuk, jiným se obsah automaticky přetáčí na konec YouTube v boji proti blokátorům reklam evidentně nepolevuje. Uživatelé prohlížečových rozšíření, která vynutí odstranění reklam z webových stránek, hlásí pozoruhodné komplikace při sledování videí. Obsah je…

Google má roční obrat kolem 5000 miliard (tj pěti bilionů) Kč, takže kolem 10 milionů korun za minutu. Myslím tedy, že ohledně agresivních reklam by se mohl sám uskromnit.

1 Like

Taky mě to vadí. A stejně tak mě vadí sousedi, vždycky jsem cestou domů u nich trhal třešně a jablka a oni si postavili plot. Asi si z nás dělají legraci.

AdGuard žádné omezení nemá , aspon zatím !

Proto jsem tutu věc deaktivoval v mobilu kde používám operu ta také blokuje reklamy ale nějak mě netrápí že na to nekoukám a na pc kde mám adBlock na YouTube vůbec nekoukám nic zajímavého tam není. Maximálně na nějakých stránkách kde je video ale neprepínám to na YouTube a v tomto případě žádné reklamy nejsou