YouTube bez reklam přes neoficiální aplikace? Google proti nim zakročí ještě silněji

Originál článek publikovaný na: YouTube bez reklam pomocí aplikací? Google zakročí silněji!

Google pokračuje v boji proti blokování reklam na YouTube Nyní ještě důrazněji potlačuje aplikace třetích stran Jejich uživatelům může při pokusu o sledování obsahu vyskočit chybová hláška Reklamy na YouTube dokáží být dost otravné, takže spousta lidí používá nejrůznější software k tomu, aby je zablokovali a mohli sledovat videa nerušeně. Google nyní ohlásil, že ještě…

To už YouTube ReVanced vyřešil asi před měsícem. Nyní už není separátní appka, ale patchuje oficiální aplikaci YouTube.

Jojo, na ReVanced jsem se právě při psaní článku díval a zaregistroval jsem to. Nicméně, včera jsem si při procházení X všimnul, že některým uživatelům nyní patch nefunguje. Jiní ale v komentářích pod příspěvkem uváděli opak, tedy že jim ReVanced přes Managera funguje pořád

V prohlížeči Brave mám YT stále bez reklam. Prý to ještě zvládá Vivaldi, ale toho jsem nezkoušel.