Xiaomi představilo praktickou dokovací stanici za pár šupů. Má HDMI i USB-C s podporou 67W nabíjení

Originál článek publikovaný na: Mrkejte! Xiaomi má parádní dokovací stanici za pár šupů

Xiaomi 67W Desktop Fast Charging Socket Pro je praktickým doplňkem na každý stůl Můžete skrz něj nabíjet počítač, tablet i telefon a zároveň připojit monitor V Číně vychází na pouhých 600 korun bez daně Xiaomi představilo na crowdfundingové platformě Youpin dokovací stanici s názvem Xiaomi 67W Desktop Fast Charging Socket Pro, která je k dispozici…

Přijde mi to dost malé na 3 AC zásuvky. To jsou nějaké speciální zdířky?

Může to tak vypadat, ale není. Tím jak je nabíječka kvádr, tak využívá 3 strany pro napojení na AC. Tady na obrázku je pěkně vidět jeden AC a podle toho se dají odvodit další.

Pokud by tě o tom Jirko zajímalo více, koukni na 小米有品

Ach jo, tohle by se mně líbilo, už jsem chtěl objednávat a ono to je jen pro Čínu… Tak nezbývá, než doufat.

1 Like

Zatím bohužel jo no. Ale to je klasický život skoro všech technologických novinek dnešní doby. Prvně Čína, pak USA, potom Evropa a možná i ČR. Není se čemu divit, je nás jen 10 mil. s průměrnou ekonomikou, složitým jazykem a DIY uvažováním :slight_smile: