Stream Cinema Community: všechny seriály a filmy skoro zadarmo na jednom místě

Originál článek publikovaný na: Stream Cinema: všechny seriály a filmy skoro zadarmo na jednom místě

Za posledních pár let se s různými streamovacími platformami doslova roztrhl pytel. Tak schválně, kdo z vás si platí alespoň jednu ze služeb jako je Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video nebo Disney Plus? Na tom přece není nic špatného, zvlášť v dnešní době, kdy jsme povětšinou doma a nemáme co jiného na práci. Jenže…

2 Likes

Hodně povedená aplikace pro přehrávač Kodi. Škoda, že aplikace/služba stejných kvalit neexistuje i mimo “šedou zónu”. Moc by se mi líbilo, kdyby společnosti produkující/poskytující filmy a seriály (Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video, Apple TV+), daly větší prostor komunitě, jako je to tady, nebo někdo “třetí” dal všechny tyto platformy dohromady.

1 Like

No existuje aplikacia Just Watch ktora ti zoskupi vsetky stream sluzby do jednej. Ale to nemeni nic na tom ze keby si mal za vsetky tie sluzby platit tak sa nedoplatis :slightly_smiling_face:

Ale je skoda ze neexistuje oficialne nieco podobne. Napriklad ze by si zaplatil ja neviem 10 eur mesacne ale mal by si tam vsetko. Takto ked mas rad Marvel tak musis mat DisneyPlus a ak mas rad DC tak musis mat HBO a tak dalej.

Dobrý tip, díky za něj. Vidím že jsme o této aplikaci psali už v roce 2020, ale o vychytávce “koupí za tebe všechny stream služby” jsem nevěděl. Počítal někdo na kolik to tak ± vyjde? :slight_smile: Ty všechny si zaplatit?

No radsej som to nepocital. Ale keby si mal predplatenych napriklad 5 Stream sluzieb tak to vychadza okolo 45 eur mesacne. Plus minus

Takže to bude fungovat do doby než zakážou webshare, což nebude dlouho trvat.