Řidiči, Mapy Google dostaly úžasné vylepšení! Týkají se i Android Auto

Originál článek publikovaný na: Řidiči, Mapy Google dostaly úžasná vylepšení! Týká se i Android Auto

Mapy Google přichází s parádními vylepšeními pro řidiče Týkají se mobilů, ale i systémů Android Auto a Apple CarPlay Jedno si půjčuje klíčovou myšlenku Waze, druhé usnadní cestu k budově Pokud pro navigaci za volantem používáte chytrý telefon, už prakticky tolik nezáleží na tom, jakou z aplikací používáte. Respektive jde jen o hru vaší osobní…

Ani bych neřekl že je mezi navigačními aplikacemi malé rozdíly. Jezdím každý den a hlavně Brno a okolí a zrovna Google mapy řadím jako tu nejméně spolehlivou navigaci… Navádí do uzavřených silnic, vede absolutně nelogickými trasami a často mě tahá do kolon. Na druhé místo bych zařadil seznam mapy ale tam mi nevyhovuje poměr mapy a jedoucího auta (každá zatáčka vypadá dál než je ale chápu je to o zvyku) dál mi vadí že také často tahá do kolon a je nepoužitelný v zahraničí ale je nejlepší zase na turistiku. A na prvním místě je Waze kde jsou radary, policajti, události na silnici a v podstatě úplně vše důležité pro jízdu. Nikdy se mi nestalo že by mě tahal do zákazu vjezdu, mapy jsou vždy aktuální včetně objížděk a občas mě fakt překvapí kolik na cestě přes Brno můžu ušetřit času… Párkrát se mi stalo že to vymyslelo nějakou tu blbost a nebo mívá problém najít přímo barák v nějaké menší obci ale jako navigace je prostě nejlepší Waze

Takže další zakázaná aplikace pro Němce? :smiley: