Mapy.cz se inspirovaly u aplikace Waze. Je to bomba!

Originál článek publikovaný na: Mapy.cz se inspirovaly u aplikace Waze. Je to bomba!

Mapy.cz jsou jednou z nejlepších aplikací, které si do telefonu můžete stáhnout Vývojáři svou aplikaci pravidelně aktualizují, nové funkce přidávají neustále Nejnovější verze čerpá inspiraci z aplikace Waze, ale vůbec nám to nevadí Mapy.cz jsou skvělou aplikací, bez které už si život moc neumím představit. Kvalitní navigace, přehledné uživatelské rozhraní, možnost stáhnout si mapy přímo…

Policejní hlídku jsem v navigaci mapy.cz hlásil už na podzim a na mapě se nezobrazila. Teď jsem zjistil, že vlastně používám beta verzi, tak třeba už to bude fungovat, když je to nově i ve stabilní verzi.

Mapy.cz su super, ale len v Čechách…stačí prejst na Slovensko a strácajú svoju pridanú hodnotu v podobe dopravných správ…pokiaľ sa to nezmení, rozhodne Waze nenahradí.

1 Like

Vidím to podobně, uvidíme jak se bude aplikace posouvat dál

Už jsem to nějakou dobu nezkoušel, ale naposledy, když jsem testoval Mapy.cz jako autonavigaci, tak to bylo neskutečně datově žravé. Přesto, že mapy byly stažené na kartě, tak na stejnou trasu několikanásobek dat oproti online waze. S jinými navigacemi, co data využívají pouze na traffic ( třeba Magic Earth) naprosto nesrovnatelné, rozdíl v řádu. Aktuálně, když mám neomezený datový tarif, by mne to netrápilo, ale to u nás stále není běžné, a pro spoustu lidí s limitovanými daty může být datová žravost aplikace hodně limitující.

Kolik přesně dat Vám Mapy.cz sežerou např během jedné hodiny používání? Jinak samozřejmě není problém mapy používat offline a online použít jen výjimečně. Ale chápu, pokud je někdo chce mít zapnuté stále online.