Mapy Google se naučily skvělou věc! Už jste ji objevili?

Originál článek publikovaný na: Mapy Google se naučily skvělou věc! Už jste ji objevili?

Mapy Google patří k nejoblíbenějším aplikacím současnosti Silným lokálním soupeřem jsou Mapy.cz, které jsou téměř dokonalé Aplikace se naučila skvělou, užitečnou a přitom naprosto jednoduchou věc Mapy Google patří k pilířům operačního systému Android, podobně jako aplikace YouTube nebo Gmail. Není divu, že Google do vývoje těchto aplikací investuje nemalé finanční prostředky a neustále je…

Oproti mapám.cz nejde tato funkce vypnout a hlavně ukazuje úplné blbosti jo počasí to je alchymie :grin:

Už po několikáté kritizuji navigaci. Když mi oznámí, že mám odbočit na SEVEROVÝCHOD, tak mě může trefit šlak! Copak mám napřed vytáhnout busolu, abych si zjistil světové strany?

Bohužel tento beduh v navigaci je z USA, kde cesty jsou rovné a dlouhé a běžně se takto navigují.

No to je možné, ale jak potom navigují ve městech? Přece ani v USA nemají v palubce kompas :joy::joy:

Protože už vědí, podle orientace města, kde je sever atd. Jelikož se tam tento způsob navigace běžně používá.

A tím jsou pro mne nepoužitelné :smiley: , zůstávám věrný mapám.cz :+1: