Populární Redmi s obří baterií už nedostane žádný update

Originál článek publikovaný na: Populární Redmi s obří baterií už nedostane žádný update

Xiaomi pokračuje v uvolňování operačního systému Android 14 a rozhraní HyperOS Pravidelně je aktualizován přehled telefonů, jejichž oficiální podpora byla ukončena Některé telefony výrobce na seznam zařadí řadu měsíců po poslední aktualizaci, jiné rychleji Android 14 se na konci roku 2023 a na začátku roku 2024 šíří velmi rychle, systém je nainstalován v nepřeberném množství…

Upřímně, jsem z tech jejich směrnic zmateny. Mam Poco f5 pro uz od listopadu, uz v lednu mi to rikalo,ze mam připravenou aktualizaci. Momentálně jiz používám HyperOS. V celku bez stížnosti. Ale doma mam dalsi dva takove telefony, bile varianty, koupene v prosinci a na nich se aktualizace zatim neobjevila. Stejny model, nechapu to. Nemá nekdo podobne “problémy”?

Může být jiná customizace, může tam být poslaná úprava od operátora, který update zbrzdí. V tomto směru je nejlepší O2 :slight_smile:

Asi to tak bude, jelikož já mám T-Mobile, doma mají O2. To me nenapadlo :slight_smile: