Smutný dárek. Oblíbené Redmi Note už žádný update nedostane!

Originál článek publikovaný na: Smutný dárek. Oblíbené Redmi Note už žádný update nedostane!

Xiaomi v těchto dnech začíná uvolňovat HyperOS do spousty telefonů Majitelé Redmi Note 8 ale dostali smutný dárek, kterým je konec podpory Nemusíte být smutní, život telefonu můžete prodloužit pomocí neoficiální ROM Překvapivý dárek našli pod stromečkem majitelé POCO F5. Patří ke šťastlivcům, jejichž telefon už obdržel HyperOS společně s Androidem 14. Xiaomi ale nenadělovalo…

Dobrý den bude mít aktualizaci systému i Redmi Note 11S? Nevíte? Děkuji.

To jako někdo opravdu stále používá takto starý telefon? To musí být sebevrah…telefon do 10k má životnost 3 roky. Nechápu lidi, co se dobrovolně trýzní s tak starým telefonem

Všechno je o penězích, znám lidi co používají mnohem starší telefon, protože zkrátka funguje. Mají na lepší, ale není to pro ně priorita, raději peníze použijí jinde.

3 Likes

Je to jeden z telefonů co jsem měl a byla chyba ho prodávat. Poco x3 NFC, nebo PRO, bude fungovat i za pět let. Takže zcela chápu že ho někdo používá. Následníci Poco x4, poco x5, jeho kvalit nedosáhli a jsem zvědavej na x6. Je to stejné jako Redmi Note 7 a 8 pro. Řada 9, 10, 11, 12 prostě tak dobře vybalancovaný nejsou. Mimochodem sebevrahem bych nenazval nikoho kdo má třeba x3 pro a v tom rom od tvůrců crDroid, nebo Evoluci X a pod. Co se týká bezpečnosti, Stock Rom jim nesahají ani po kotníky.

Pouhlasím, že oba modely POCO X3 jsou super. Oba mám doma…