OnePlus 12 (podruhé) představeno! Ohrozí řadu Galaxy S24?

Originál článek publikovaný na: OnePlus 12 (podruhé) představeno! Ohrozí řadu Galaxy S24?

OnePlus 12 má za sebou dlouho očekávanou globální premiéru Telefon spoléhá na extrémně výkonný Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 Podpora výrobce sice je příkladná, Samsung ji ale s řadou S24 posunul ještě dál První premiéra OnePlus 12 proběhla už na začátku prosince loňského roku v Číně, globální uvedení na trh si OnePlus připravilo až na…

Nekoupím, nemá stylus :frowning:

Hrozna skoda toho displeja… Keby mal rovny displej tak by to bol idealny telefon pre mna. Takto musim zase hladat niekde inde :person_shrugging:

Zrovna letos se budu rozhodovat, do které vlajky půjdu. Cena S24U je už cenově přes čáru. Takže S24+ nebo OnePlus 12.
U S24+ se obávám, že díky procesoru bude slabá na vydrž. Počkám na recenzi.
U OnePlus 12 věřím, že vše bude zase povedené, takže rozhodne jestli se jim povede i foťák, který v minulých letech měl lepší zase Samsung.

No este tu mas Pixel 8Pro alebo VivoX100 Pro aj Xiaomi 14 vyzera dobre. Alebo sa rozhodujes iba medzi S24Plus a Oneplus12?
To je tiez tazky vyber :slightly_smiling_face:

Zatím to nechám otevřené. A ne, nebude to jen o dvou značkách. Počkám až vyloží karty i ostatní.
Třeba minulý rok jsem nastavoval v rodině OnePlus Nord 3 a byl jsem mile překvapen kde je dneska vyšší střední třída.

Ano ano to je pravda. Nord3 sa naozaj vydaril a tesim sa aky bude Nord4. Ja sa tiez rozhodujem co tento rok kupit. Mam len par poziadaviek a to cisty Android a rovny displej :slightly_smiling_face:
Keby malo Oneplus 12 rovny displej tak nevaham ani sekundu :slightly_smiling_face: ale tak uvidime

Zvážil bych i S23+/Ultra v nějaké pěkné výprodejové ceně.

Hmmm taky dobrý typ. Jen asi v létě bych měl strach, že mi vypadne z cyklo dresu.
V pátek budu s kámošem co S23U má, tak jí potěžkám a poměřím s mým stávajícím mobilem.
Tohle je na pováženou… :slightly_smiling_face:

Rovný displej bych taky preferoval… Vivo X100 Pro mi za oznámenou cenu vůbec nepřijde zajímavé