Řada Samsung Galaxy S24 je tu! Naše první dojmy, parametry i české ceny

Originál článek publikovaný na: Řada Samsung Galaxy S24 je tu! První dojmy, parametry i cena

Samsung právě v San José představil telefony řady Galaxy S24 První dojmy jsou pozitivní, v hlavní roli je umělá inteligence Známé české ceny, bonusy a dostupnost Řada Samsung Galaxy S24 je konečně tu. Jedny z nejočekávanějších mobilních telefonů letošního roku si právě odbyly svou premiéru na akci Galaxy Unpacked v San José a přestože většina…

Pane karnik prosím přijďte mi ukázat neoptimalizovany a špatně odladéný Exynos na mou S22U ultru at se ti vysmeji do pusiny. Ty tvoje keci někdy fakt jsou dost mimo. Ale jasny nejske kraviny napsat musis.

A nešlo by to napsat trochu slušněji?

Že Exynos 2200 hrál v porovnání s konkurencí své doby třetí housle je bohužel fakt. To že telefon například běží svižně ještě neznamená, že je daný čipset povedený. A že Exynos 2200 proti konkurenci víc topil a žral je také prostý fakt. V případě S22U to možná tolik nepocítíte, protože má velké chlazení a větší baterku ale malé S22 bych se vyhnul jako čert kříži.

3 Likes

Ahoj Jirko (v komunitě si tykáme viz pravidla). Mám zkušenosti jak s S22U, tak s klasickou S22 a faktem je, že Exynos 2200 byl v době spuštění (a minimálně půl roku potom) naprosto příšerný. Tady je super článek vysvětlující problematiku https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-s22-ultra-snapdragon-vs-exynos/

Není to jen o efektivitě, přehřívání a horším výkonu, ale i běžných věcech jako jsou animace, dlouhé vyskakování klávesnice a delší načítání aplikací. To jsou mé zkušenosti, nemám nejmenší důvod na Samsung plivat. Sám ho už pár let používám a mám ho rád. To ale neznamená že ho budu za všechno chválit.

Nauč se aspoň lépe česky trole

1 Like

@Jirka kvůli takovým lidem, jako jsi ty, se stávají diskuzní fóra a komunity toxickými. Tvé neustále urážlivé příspěvky a narážky mě přestávají bavit. Tady končím. Mějte se tu fajn. S tímto “tvorem” se nedá normálně diskutovat.

:loudspeaker: Spamové komentáře poručující pravidla komunity promazány.
@Bronek @novas78 Jako správce komunity se omlouvám, že jsem nestihl zareagovat dříve :exploding_head: a museli jste číst takovou … @Jirka už jednou dostal napomenutí a dočasný BAN. Bohužel se nepoučil, a proto byl tentokrát BAN už trvalý. Děláme to velmi neradi a věříme, že to nebudeme muset dělat často, abychom udrželi zdejší komunitu v duchu těchto tří základních pravidel.

1. buďte k druhým empatičtí a vstřícní
  2. žádné vulgarismy ani nenávistné projevy
  3. odkaz můžete přidat jakýkoliv, ale nesmí mít povahu reklamy

Díky že se zapojujete do diskuzí.

3 Likes

No uprimne som fakt zvedavy aky bude ten novy exynos co sa hlavne tyka vydrze a zahrievania sa. Exynos2200 v rade Galaxy S22 bol naozaj ten najhorsi za poslednu dobu a ludia su pravom nastvani. Potom prisla vyborna seria S23 so Snapdragonom tak som zvedavy na recenzie. Ultra ta ma zase naslapnute na telefon roka podla mna