Nahlásili jsme chybu v aplikaci Mapy.cz, jak rychle zmizela?

Originál článek publikovaný na: Nahlásili jsme chybu v aplikaci Mapy.cz, jak rychle zmizela?

Mapy.cz jsou jednou z nejlepších aplikací současnosti Seznam S každou novou aktualizací je aplikace lepší a lepší, funkce přibývají neustále Neznamená to ale, že by všechny informace v aplikaci vždy byly naprosto přesné Naposledy jsme o aplikaci Mapy.cz psali před pár dny, v nejnovější verzi můžete nahlásit dopraví nehodu nebo například policejní hlídku. Aplikace tímto…

Trefil jste se do termínu zveřejňování změn. Což dělají tuším jednou týdně, ale někdy to neklapne. Ano, na nahlášení chyby reagují rychle, zanesou si změny u sebe a jednou za čas je vypropagují na servery. Hlásil jsem těch změn už nejméně dvacet a takhle nějak mi to vychází. I když, mohli ten postup změnit, nevím.

Je to možné, až narazím jinde na další chybu, určitě to zopakuji a třeba budu tentokráte čekat déle. Což ale nic nemění na tom, že tentokráte to proběhlo rychle

Bylo to opravdu rychlé. U Google maps taková změna trvá 0.5-3 dny.
Tento systém rychlých úprav v mapě je bohužel dvousečný :neutral_face:
Tak jak někdo může rychle chybu napravit, tak stejně ji může nějaký rádoby vtipálek vrátit.
Stalo se mi u jedné kantýny v nemocnici, že ji někdo opakovaně označoval jako trvale uzavřenou, což pro budoucí pacienty, kteří se chystají na hospitalizaci, může být nemilá informace. Protože má kantýna i vchod z ulice, takže funguje i jako obchůdek pro veřejnost, možná šlo o konkurenční boj.
Když jsem tam byl naposledy, kontaktoval jsem majitele a ukázal mu, jak si může vzít tuto informaci v Google mapách pod svou správu. Počítám, že pak jakékoliv změny od veřejnosti tak prochází přes jeho schválení. :thinking:
Zatím tam už několik měsíců zůstává info s otevírací dobou.