Nová funkce ve Waze vám zachrání tlumiče a možná i celé auto

Originál článek publikovaný na: Nová funkce ve Waze vám zachrání tlumiče a možná i celé auto

Waze brzy začne varovat před retardéry Součástí aktualizace bude také varování před ostrými zatáčkami Jedná se o jednu z nejvíce žádaných funkcí Waze zavádí novinku v podobě upozornění na příčné zpomalovací pruhy, zkrátka retardéry. Je součástí aktualizace, která přináší také varování před ostrými zatáčkami a mýtnými stanicemi. Pokud jste stejně jako já z města, posedlého…

Takovou kravinu potřebujeme pouze u nás. Jen tady se do rozmlácené silnice umístí retardér, který je schopný poškodit nízké auto.

Hlavně nevidím důvod proč bych měl mít zapnutou navigaci ve městě kde bydlím a druhá věc řidič se má věnovat řízení ne čumět do navigace :eyes:

Už jen proto, že tě vede mimo kolony, pokud nebydlíš na vssnici. Do navigace čumíš jen ty, my jezdíme podle hlasových pokynů

Určitě nečumím do navigace jen poslouchám jinak používám Sygic nebo mapy.cz pokud zajedu opravdu na nějakou vesnici :joy: jinak waze nenajde kolikrát ani adresu kde člověk bydlí a je dobrá jen pro ty co chlastají a potřebují se vyhnout policajtům, říkalo mi to docela dost lidí ze to tak dělají

Jsi vedle , Waze najde úplně vše, co potřebuješ, pokud nebydlíš v lese, v díře. Žádná navigace není dokonalá. Ani Mapy.cz.

Uprav si ten prispevok lebo budes potrestany :slightly_smiling_face:
Porusujes tymto pravidla a nemozes urazat ostatnych

1 Like

Tak mobil s navigací mám díky systému Brodit tak, že je těsně vedle zorného pole, takže stačí nepatrný pohyb oka, ale hlavně, ono to umí i mluvit. A podle toho, co píšeš, určitě nebydlíš v největší únikové hře v ČR, v Brně. Protože tady se mění podmínky tak jednou za týden, někdy i častěji. Ale ty retardéry jsou spíš do neznámých oblastí.