Má váš Google Pixel problémy s připojením? Není v tom sám

Originál článek publikovaný na: Má i váš Google Pixel problémy s připojením? | Svět Androida

Mnoho uživatelů Google Pixel zažívá potíže spojené s připojením Problém se začal vyskytovat po aktualizaci z března 2024 Ani nedávná aktualizace z dubna 2024 problém s připojením k síti neřeší Telefony Google Pixel jsou vyráběny jako referenční modely, jako vzor toho, co může Android nabídnout jak po stránce hardware, tak zvláště po stránce software. Je…

Můj P6P žádné problémy nemá co popisujete v článku .
Dubnová aktualizace proběhla bez problému , tak jako ty měsíce předtím.
Od zakoupení přede 2 lety se žádný problém po aktualizacích neobjevil.
Nechci to zakřiknout, ale fakt nee .Všechno šlape tak jak má .
V letadle jsem ho ale nevyzkoušela .

Měl jsem najednou 2 kousky . Malou 8 a pixel 8 pro 256. V práci pixel 8 na wi-fi bez problémů,8 pro na stejném přistupovém bodě přímo v hale se prostě nepřipojil na wi-fi,malá osmička ano. Když jem šel o halu dál ,kde je další opakovač na stejné síti tak ano,vezmu ho zpět a nic. Kolega 8 pro 128gb bez problému. Na pixel 7 pro jsem měl také problémy s wi-fi. Vidím to kus od kusu a nechápu ,kde soudruzi z USA udělali chybu…

Mám v pořadí už 3 PIXEL a nikdy jsem inzerované problémy vč. těch starších v mediích uváděných neměl - asi dělám něco špatně :wink:

1 Like

Pixel 8 Pro, žádný takový problém nemám. Asi to není žádný hromadný problém.

Pixel 8 vše v naprostém pořádku…

Jo bohužel mám problémy s kvalitou zvuku u hovoru delších než deset minut. Kvalita zvuku se pak výrazně zhorší a pomáhá jen přerušit hovor a zavolat znovu. Problém je známý, řešení neexistuje… P7

Za mě jsem u svého Pixelu 8 Pro zaznamenal jeden hlavní problém. A to s kvalitou hovoru. Vše se začalo dít, když pixely začaly oficiálně odporovat 5G českých operátorů :person_shrugging:

Co kdyby jste vyzkoušeli Telefon od Google 127.0.620688474-publicbeta beta ? :thinking:
Třeba se kvalita hovorů zlepší .
Za vyzkoušení nic nedáte a vždy máte možnost se vrátit k původní verzi.
Hodně aplikací mám v beta verzích a možná proto, takové problémy co tu popisujete , můj Pixel nemá .

1 Like

Nesmysl,mám pixel 6 a žádné problémy nemám,ale vůbec žádné

Není “nesmysl” trochu razantní tvrzení? Za prvé v článku jsou zmíněné především řady 7 a 8, za druhé to nemají všechny.

1 Like

Dobře,mám pixel 6 a 8…ano oba,vše v pořádku…

To že nemáš problémy ty, ještě ale přece neznamená, že je nemohou mít ostatní :wink:

Zdravím, mám popisovaný problém u Pixelu 7a. Mobil je často nedostupný, začne fungovat až po restartu , ale za chvíli se problém opakuje a málo kdo se mi dovolá. Už nevím co s tím, možná jen vyhodit z okna. Předpokládám , že by měla být uznána reklamace ze strany prodejce.

Tovární reset by nepomohl?

Mám Pixel 7 pro a od začátku to je katastrofa. Neustálé odpojování ze sítě aniž bych o tom věděl. K tomu ze začátku problémy, které se píšou výše. Po 10 minutách hovoru kvalita reproduktorů hrozná. Nicméně telefon jsem poslal na reklamaci a uznali ji-dostal jsem nový.
U nového kusu problém s reproduktory zmizel. Ale s nedostupností se jen zmenšil. Hodně pomohl upgrade na nový Android. Museli udělat řadu SW záplat. Nicméně s tuším únorovou aktualizací se problém zase objevil.
Za mě Pixel je nejhorší telefon, který jsem kdy měl. Umí toho hodně, ale ne telefonovat.
Předtím jsem byl velkým fanouškem 1+. Do doby, než je plně pohltilo Oppo, začalo se jim do výroby více vyměšovat a telefony začali chrlit, jak na běžícím páse. Nicméně s žádným z předchozích Android telefonů jsem nikdy neměl tolik problémů, jako s Pixely.

1 Like

Reklmuj to. Ví o tom a uznávají reklamace.

Samozřejmě jsem zkoušel, ale beze změny. Mám v mobilu jednu esim a druhou klasickou s přesměrovanymi hovory. Nic nepomáhá. Je to beznaděj.

Pixel 6 a 8 - oba v sobotu cca hodinu mimo signál… Není to nesmysl