Stahujte! Telefony Google Pixel dostávají dubnový update, opravuje chyby a řeší problémy s foťáky

Originál článek publikovaný na: Stahujte! Telefony Google Pixel dostávají dubnový update

Telefony Google Pixel dostávají dubnovou aktualizaci Přináší řešení pro několik bezpečnostních problémů Součástí jsou i opravy chyb souvisejících nejen s fotoaparáty Svým vlastním telefonům řady Pixel dodává Google prostřednictvím softwarových updatů vcelku solidní péči. Nyní, začátkem nového měsíce, začal majitelům několika různých modelů postupně doručovat dubnovou aktualizaci, jejíž součástí je řada bezpečnostních záplat a několik…

Jojo můj Pixel 6 Pro po březnové aktualizaci začal občasně padat při přepínání na teleobjektiv. Dále při zkratce dvojitého tlačítka vypnutí po spuštění fotoaparátu občas nereaguje display a aplikacíi fotoaparát musím minimalizovat a znova otevřít, děje se jen občas, ale je to protivné, tak jsem zvědavý zda dubnová opraví aspoň jeden problém. U toho druhého problému mi to ovšem dělá tak už půl roku.

Aktualizováno: Upraven titulek pro lepší znění

Tak tohle zní dost nepříjemně, s teleobjektivem si hraju relativně často, takže nevím, jak by to moje nervy ustály :sweat_smile:

A v souvislosti s tím displejem při spuštění fotoaparátu: Zkoušel jsi přeinstalovat appku jako takovou?

Po instalaci dubnové aktualizace nejde bezdrátové nabíjení u nabíječek třetích stran. (Google Pixel 8 Pro)
Má někdo stejný problém?

Tak ten update pomohl. Nebylo potřeba ani přeinstalovávat aplikaci.

1 Like