Logitech MX v akci! Kdyby ještě slevili, už budou platit oni vám

Originál článek publikovaný na: Klávesnice a myš Logitech MX za polovic! Kde a jak?

Společnost Logitech patří mezi nejuznávanější výrobce myší a klávesnic Řada MX patří k tomu nejlepšímu, ale také nejdražšímu, co nabízí Nyní je ideální čas pro nákup setu, vyjde na skvělé peníze Nebudeme chodit kolem horké kaše. Běžná prodejní cena Logitech MX Keys S se pohybuje kolem 3000 Kč a myši MX Master 3s kolem 2500…

A kde ze ta sleva je v te jejich aplikaci? Nikde tam nevidim slevu na produkt Logitech. Nechci si tu vylevat zlost, ale jestli jsem spalil kilo zbytecne, tak nadseny nebudu.


Já je tam normálně vidím. Ty ne?

1 Like

Přiznám se, že jsem to letos zatím nezkoušel, ale vždy to fungovalo a kolega z práce už si objednal. Pamatuju, že vloni jsem něco takto kupoval a špatně se mně v té aplikaci orientovalo. Zkus pohledat a dej prosím vědět, díky!

Jo, díky Carni10 jsem to našel, tak děkuji za pomoc. Nevím, proč mají myš pod kategorií tv, audio, video, místo mobily, notebooky a příslušenství. Ten, kdo dělal tu apku, by zasloužil přes prsty. Ale dobrý deal mám, tak nemůžu nadávat. Děkuji za tip.

2 Likes

Díky za tip. Zrovna jsem se dnes na tu klávesnici díval. Mám starou K800 a chci novou. 50% sleva je super! Objednáno.

3 Likes

Taky jsem hledal. Tohle je super tip. Děkuji

Můžete sem prosím někdo hodit ten kód na Logitech nechce se mi jezdit do města kupovat časopis Marianne jen kvůli pár číslům

Můžeš si nainstalovat aplikaci a v ní ty kódy koupit. Tady nejsme na nějakém zapadlém fóru, aby sem někdo ty kódy dal. A i když odhlédnu od právní stránky věci, nebylo by to ani fér.

Ahoj. Koukám blbě anebo už ta myš v té akci není? Nevíte?

To je běžná cena. Musíš ještě mít ten VIP účet, abyste se dostal až na tu nejnižší možnou cenu. V aplikaci Marianne asi jsou jen ty běžné ceny. Zkus jít přes web Datartu, v článku je odkaz.

Díky, já tu slevu pochopil. :+1: Ale jde mi o to, že se v té aplikaci u toho 25% kupónu v sekci “Výběr z produktů ve slevě” objevuje pouze ta klávesnice, ale nikoli myš. Nechci zbytečně kupovat za stovku ten Marianne kupón, pokud tu myš, o kterou mám zajem, vyřadili ze slev.

Aha, jo takhle. V Datartu na webu slevu stále inzerují. A inzerují ji na prakticky všechno.

Risknul jsem to a prošlo to. Ale mají tu aplikaci v pár ohledech řádně nevychytanou. Díky za tip!

1 Like

@Martin_L Díky, že jsi dal vědět. Pamatuju, že vloni jsem nějaké drobnosti také takto kupoval a také jsem nadával. Ale za tu super slevu to stojí.

Logitech je… ano hodně dobrý brand pro solventní spotrebitele. Nechci hanět objekt adorace, ale užil jsem si s jejich produkty jak dobré, tak k vzteku zlé časy. Pak jednou koupite alternativu k právě se do kremikoveho nebe odporoucejici mysi. (třetí Logi za tři roky) No a po cca 6-7 tisících hodinách odehraných na fps a mmorpg funguje pořád dál. Cena: do 400.-
Teda mám teď G502 od kamaráda, který si koupil nějakou Razer, ale peníze bych už za Logitech nedal.






@Miyamoto_Musashi Díky za reakci. Netvrdíme, že MX je to nejlepší na světě, spousta lidí se bude bít za mechanické klávesnice a jiné myši. Ostatně tohle nejsou herní produkty. Ale dost lidí má MX rádo a i podle reakcí jsme se tím tipem trefili. Takže komu MX vyhovuje, mohl to koupit za polovinu běžné ceny, komu to nevyhovuje, určitě mu to vnucovat nebudu. Ostatně na MX mě štve tolik věcí, že by to vydalo na seriál (třeba že teď přišli s nějakou AI, ale takovou blbost, jako přepnutí klávesnice i myši pomocí tlačítka na klávesnici udělat nechtějí - situace, kdy mám klávesnici i myš namapovanou na stejná zařízení, ale když je měním, musím zvlášť klávesnici a zvlášť myš). Nebo že s emně klávesnice pravidelně probouzí, takže místo týdnů mně baterka vydrží dny. A našlo by se toho ještě víc (myš zapomíná citlivost…)