Konečně skvělá výdrž! Hodinky Galaxy Watch 7 Pro se pochlubí velkou baterií

Originál článek publikovaný na: Konečně! Od Galaxy Watch 7 Pro čekáme skvělou výdrž baterie

Hodinky Galaxy Watch7 Pro dostanou velkou baterii Půjde tak o plnotučnou náhradu současných Galaxy Watch5 Pro Kombinace moderního čipu a většího akumulátoru slibuje skvělou výdrž Na trhu chytrých hodinek se plánuje velká událost. Podle informací z jihokorejského regulačního úřadu se chystají chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 7 Pro (k dispozici bude i základní model a…

A kdy se pochlubí senzorem měření krevního cukru ? měli by miliony zájemců…

Otázka je jak fungují Samsung hodinky na ostatních značkách. Někde jsem četl, že některé funkce nejdou na jiných značkách.

Nejde měření tlaku a EKG a nejsem si na 100 % jistý chováním ohledně hovorů. Jinak teď provozuju Galaxy Watch5 Pro s Xiaomi 14 Ultra a v pohodě. Kromě EKG a tlaku nefunguje odemčení telefonu připojeným zařízením, ale to jde za Xiaomi, za to Samsung nemůže.
Galaxy Watch5 Pro považuju v rámci jejich třídy za nejlepší hodinky.

Ona to nebude až taková sranda udělat, navíc bude třeba nějaká složitá certifikace. Vezměte si jen jak dlouho trvá certifikace na detekci apnoe nebo kolik času zabralo to EKG. Já bych také chtěl všechno co nejdřív, ale i tak žijeme v úžasné době.

Aha tak to by mě nevadilo, asi bych si jinak koupil starší tyto hodinky. Mám je hlavně kvůli upomínkám, odpovídání na sms, telegram přes klávesnici na hodinkách.

1 Like