Stahujte! Aktualizace Galaxy Watch Ultra, která má zlepšit výdrž na baterii, už je k dispozici i v Česku

Originál článek publikovaný na: Stahujte! Vyšla nová aktualizace Galaxy Watch Ultra, která má zlepšit výdrž baterie

Samsung vydal chytré hodinky Galaxy Watch Ultra letos v červenci Hodinky doprovázely kontroverze hlavně kvůli vzhledu, který měl být kopií konkurence Hlavní reálný výtky uživatelů ale nakonec směřovaly na mizernou výdrž Samsung vydal aktualizaci nedávno vydaných hodinek Galaxy Watch Ultra (SM-L705FDAAEUE). Měla by zlepšit stabilitu a hlavně výdrž na baterii. To je ostatně hlavní téma…

tak mě přijde málo i 2 dny
watch 5 pro mi drží 4 dny, dva je málo

Čtyři dny? Jasně a určitě máš všechno zaplé :slight_smile: Tim pádem máš hodinky jen na čas. A oznámení a zdravotní funkce neřešíš.

Bez AOD a s minimem notifikací a se sundáváním na noc by mohly. To je ten problém, že nikdo nenapíše, jak přesně ty hodinky používá.

1 Like

Souhlasím.
Ale jako člověk mohu mít každý den poněkud odlišný režim.
To snad je pochopitelně.
Pokud o sobě vím že chrápu, tak proč si hodinkami nenechávat celou noc sledovat to, jestli opravdu chrápu.
Můj názor ?
Používám pouze ty funkce hodinek, které pro mě mají v danou chvíli - dobu smysl.
To.že chrápu, tak to mi řekne i manželka. Na to si nemusím kupovat Samsung Galaxy Ultra.
Když zrovna nebloudím, tak proč být připojen GPS. Atd, atd.