Jak monitorovat plavání v moři? Galaxy Watch 7 Ultra nabídnou ultimátní odolnost, vydrží i slanou vodu

Originál článek publikovaný na: Galaxy Watch 7 Ultra nabídnou ultimátní odolnost, vydrží i slanou vodu!

Hodinky Galaxy Watch 7 Ultra nabídnou odolnost proti slané vodě Kromě toho mají krytí IP68, MIL-STD-810 a vodotěsnost do 100 metrů (10 ATM) Cena hodinek přes 17 000 Kč vyžaduje pečlivé zvážení nákupu Podle nejnovějších informací nabídnou očekávané Galaxy Watch 7 Ultra kromě nového vzhledu a hodně vysoké ceny i vlastnost, kterou hned tak někde…

Samé superlativy, odolnost vůči slané vodě velmi vítám, doposud jsem všechny GW před vstupem do moře sundaval, uvidíme jaká bude realita. Samsung umí překvapit jak na straně kvality, tak i na straně “nedodělku” a následného dolaďování za pochodu. Každopádně se na hodinky velmi těším, W6 jsem vynechal, nijak mě neoslovily, ale W7U si ujít rozhodně nenechám. ::

1 Like

Mám to velice podobně. Držím si GW5 Pro, GW6 mě nezaujaly (hlavně kvůli baterii) a navíc i Samsung říkal, že GW5 Pro je stále nejvyšší model. U GW7 Ultra mě odrazuje proprietární systém pásků :frowning:

1 Like

Taktéž jsem přestál šestou generaci se šedými GW5Pro a na jejich magnetický pásek nedám dopustit. Zpočátku jsem byl z uzavřeného (nerozpojitelného) pásku dosti rozladěn, nedal se například položit na nabíječku což ale vyřešila 3D tiskárna v podobě stojánku s otvorem pro nabíjecí “puk”. Nakonec jsem si na tento systém tak zvykl, že mi klasické zapínání připadá velmi nemotorné a myslím, že mě stran tohoto čeká opět strastiplná cesta s GW7U … ::

1 Like

I já to mám podobně. GW6 Classic jsem chvilku zkoušel, ale nakonec se stejně vrátil k GW5 Pro. A vlastně jediným důvodem byla výdrž na jedno nabití. Pokud budou mít GW7 Ultra původně slibovanou funkci nového senzoru - měření hladiny cukru a bude-li to alespoň trochu použitelné, upgraduju. A 10ATM bude příjemný bonus.

1 Like

Má Samsung na mysli i extrémní slanost v Mrtvém moři ?

Tam budou možná i plavat :slight_smile: Těžko říct, počkáme na oficiální představení.

Tak toto bych moc nepublikoval.
Samsung je schopen se toho chytit a něco pro to udělat. Např. odlehčit hodinky pomocí zmenšení baterie a nebo původní titanové pouzdro nahradit plastovým.
Součet obojeho opravdu dává hodinkám šanci, že by mohli v Mrtvém moři vzplývat :+1:.