Konec extra levného YouTube Premium? Google zbrojí proti předplatným přes VPN, my ale známe alternativu

Originál článek publikovaný na: Konec levného YouTube Premium s VPN? Známe lepší alternativu!

Sledovat YouTube s reklamami je mnohdy opravdu za trest Mnozí si kupují YouTube Premium s VPN za směšné ceny Google proti nim zasahuje, my ale známe super alternativu Situace s reklamami na platformě YouTube se dle mnohých vymkla kontrole. Já osobně jsem už jednoho dne lidově řečeno ztratil nervy a uchýlil se ke koupi předplatného…

Popravdě mě už začíná vytáčet, jak se redakce svetandroida staví k rodinnému předplatnému jako k alternativě pirátských nebo rádobylegálních licencí. Tak zaprvé, ten, kdo “rodinu” vede, tak nastavuje platební metodu rodiny, která musí být platná, tedy musí existovat karta, kterou nikoli může, ale musí používat celá rodina, pokud si chce něco koupit např. na google play storu. Defacto to doslova nutí přidat si do rodiny jen maximálně důvěryhodné osoby, které se nebudou stále pokoušet Vás stáhnout o peníze. Což v rodině je ok, ale abych to nabídl Frantovi na fóru - ani náhodou. Z toho mi vyplývá, že buď je redakce motivována zvenčí, aby tento narativ razila, nebo to na vlastní kůžu nikdy nezkusila, což se mi ale nějak nezdá.

A přitom stačí jít na videa přes DuckDuckDoo - About Duck Player | DuckDuckGo Help Pages

Aby bylo jasno, zkuste si pustit video nalezené přes Google a potom s vyhledávačem DuckDuckGo, mám to odzkoušené na Vivaldi. Prohlížeč DuckDuckGo nepoužívám, jsem na Linuxu. Vynechává výsledky s nutnosti přihlášení Google a nabízí alternativní zdroje