Tenhle trik musí znát každý: YouTube Premium pořídíte v Česku za 45 Kč (bez VPN!)

Originál článek publikovaný na: Znáte tenhle trik? YouTube Premium pořídíte za 45 Kč bez VPN

YouTube Premium i další služby si můžete pořídit mnohem levněji Pomyslným klíčem je VPN a objednání služby z jiné země Ušetřit můžete ale i skrz rodinné předplatné, což je jednodušší a etičtější varianta Zřejmě každý z nás si v dnešní době předplácí nějakou internetovou službu, ať se bavíme o poslechu hudby, streamovacích službách jako Netflix…

Ad block anebo prohlížeč Brave řeší vše. Rychlé, bez reklam a úplně zdarma. A žádné obcházení, když jen využívám aplikace z Google Play.

1 Like

Proc je pro tebe Jirko těžké dát 45 Kč měsíčně za službu, kterou evidentně využíváš?

1 Like

Evidentně nejspíš neplatí pro to že to jde i jinak, všichni ví že to zpoplatnění udělali schválně aby z lidí vytáhli více peněz on ten google je vlastně chudák stejně jako meta čím více mají tím více chtějí darmožroti :joy:

Takže jestli správně chápu tvojí analogii, jen proto že Google je velká, úspěšná a bohatá firma, nezaslouží si za své produkty zaplatit? A to ti ani v případě, že jsou ti ku prospěchu a využíváš je?

To jsi tím chtěl říct, nebo jsem tě špatně pochopil a dovysvětlíš nám to?

Tím vlastně nepřímo přiznávají, že se jim vyplatí i člověk za 25 Kč a i za tuto cenu je to pro ně výdělečné.

Já youtube nepoužívám nemám důvod z mobilu jsem ji smazal (deaktivoval) aplikaci a v pc to také nemám

Protože nemám v okolí 6 lidí. Mně zajímá jen to, co můžu mít jako jednotlivec.

A nebo si koupím rodinné YouTube Premium přes VPN. :smile: Já nakupuji už přes rok v Turecku a funguje to výborně.

Rád bych upozornil na jeden nešvar.
Jestli do toho půjdete, tak bacha na to, koho v “rodině” na účtu už máte :point_up::smirk:
Před pár roky jsem vnučce koupil tablet na nějaké ty edukativní hry. Založil jsem ji nový účet od Google a aby ji třeba na YT nenaskakovali nějaká nevhodná videa, tak jsem ji založil děcký účet s tím, že jsem si ji musel vložit do rodiny.
No a tablet už dávno není, vnučka má mobil od rodičů a pravděpodobně s jiným účtem.
No a ten účet co jsem ji zakládal mi blokuje jedno místo pro sdílení Premium Family.
Jenomže děcký účet nejde z rodiny odebrat!
Rodina nelze smazat (a vytvořit nová) protože je v ní neplnoletý člen.
Když jsem její profil chtěl “zplnoletnit” přepsáním roku narození, tak to taky nejde, protože účet je děcký a proto tam nemůže být plnoletý člen.
Takže jediný způsob je, dítě převést na jiný účet. Jenomže Google dělá, jako bych tu vnučku dával div ne k adopci. Milion ověření a 7 dní na převod!
Převedl jsem ji na jiný svůj Google účet. Za 7 dní mi má na něj přijít info o převodu a pokud ho potvrdím, bude účet převeden. :flushed:
A to nemám jistotu, jestli se to místo tím uvolní, protože Google :roll_eyes:
Jen pro info - leta si platím Premium. Dnes jsem na základě tohoto článku :+1:upgradoval na Family s tím, že se podělím s kolegy v práci.

1 Like

S tím že se algoritmus brzo naučí co posloucháte a co ne při výběru cizí země úplně nemůžu souhlasit. Měl jsem rok indické předplatné a modlil jsem se aby to brzo skončilo, protože do novinek v YouTube Music včetně kategorie nově vydané mi chodili samé indické songy. Bylo úplně jedno kolik disliků jsem dal, další týden tam byli znova. U klasického YouTube jsem si toho ale nevšiml, šlo pouze o YT Music

1 Like

Jedu rodinu přes argentinu a pohoda. Zajímalo by mě jen, jestli někdo rozchodil Google One přes jinou zemi levněji?

1 Like

Blbé je, že si v rodině platíme Google Workspace kvůli e-mailu na vlastní doméně a tyhle účty nejde do rodiny spojit :frowning: