IKEA nově v Česku prodává nástěnný LED panel, jde ovládat mobilem

Originál článek publikovaný na: IKEA v Česku prodává nástěnný LED panel, jde ovládat mobilem

V internetovém obchodě IKEA si můžete pořídit další super prvek do domácnosti LED panel JETSTRÖM lze namontovat na zeď a ovládat mobilem Zařízení podporuje změnu barev i intenzity světla podle gusta IKEA se proslavila jako jeden z nejvýznamnějších prodejců nábytku, avšak podstatnou část jejího sortimentu tvoří i produkty chytré domácnosti. Před nedávnem se jejich kolekce…

1 Like

Docela drahý. V Actionu prodávají smart led RGB žárovky za 150. Ovládání přes apku v mobilu.

A dá se to kvalitativně srovnávat? Navíc IKEA má v sortimentu jedné apky mnohem více užitečných zařízení pohromadě a na jednom místě.

Designově povedené mi to teda rozhodně nepřijde. Klidně si troufnu říct, že je to pěkně hnusný a ten zmiňovaný trčící kabel je jak pěst na oko. Spíš mi to přijde jako vyložená nouzovka pro někoho kdo nemá kam dát normální lampu a toto jim ušetří trochu místa umístěním placky na stěnu.

Koupil jsem i chytrou zásuvku asi za 150, v apce měří spotřebu. Ta aplikace je LSC smart connect, a mají v sortimentu opravdu hodně smart zařízení. Kvalita zatím za mě 100%. Obě věci šlapou zatím jak mají. Chce to vyzkoušet.