HyperOS zamíří na 11 dalších zařízení Xiaomi! Není mezi nimi i to vaše?

Originál článek publikovaný na: HyperOS zamíří na 11 dalších zařízení Xiaomi, Redmi a POCO

Xiaomi rozšiřuje systém HyperOS na velké množství zařízení Brzy se dostane na 11 dalších modelů, nechybí levné kousky a populární tablet Pro rychlejší zpřístupnění aktualizace zkuste změnit region Xiaomi se v těchto chvílích zaměřuje (mimo hardwarových novinek) na operační systém, respektive nadstavbu HyperOS. V Evropě ji chce nyní dopřát co největšímu počtu zařízení, v aktuálním…

Ano,25.12.2023 … POCO F 5…HyperOS + Android 14.

Super, díky za info :slight_smile:

15.1. Redmi Note 12s

1.0.1.0.UHZEUXM od včera na mém Xiaomi Redmi Note 12s…
Zatím vše bez problémů, zlepšilo se automatické načítání aplikací po spuštění, skvělá zamykání obrazovka a ovládání aplikace hudba přes stavový řádek už není neustále zabíjeno.
Jediný problém na který jsem narazil, ovládací centrum je posunuté až pod průstřel pro kameru a vzniká tam tak zbytečná mezera od shora.

F5 Pro, stále ještě nic.

Chci se zeptat mám Redmi note 12 Pro+ stále mám MIUI globál 14.0.8, ale už existuje 14.0.12 HyperOs se nainstaluje až budu mít poslední verzi MIUI nebo to přeskočí. Díky za info

Xiaomi 13T včera na HyperOS 5.7GB.
Dnes i Tablet Pad 6 HyperOS 4.3GB

12T stále nic. Jsem na to docela zvědavý

Hyperos nainstalován na Redmi Note 12s. Všechno zatím v normálu, až na nemožnost zeslabit zvuk oznímení! Docela to řve!

Dnes na telefon POCO X5 Pro 5G aktualizace na HyperOS s Androidem 14 Os 1.0.2.0.UMSEUXM.