Hledáte levná data na letošní léto? Poradíme vám, kde najdete nejlepší nabídky!

Originál článek publikovaný na: Hledáte levná data na léto? Poradíme vám, kde najdete nejlepší nabídky!

Mobilní data patří dnes k základním lidským potřebám V létě je jejich spotřeba dat vyšší, protože lidé tráví víc času venku Operátoři na léto nabízejí levná data v různých akcích Blíží se prázdniny a čeští operátoři se začínají probouzet ze zimního spánku a nabízejí více či méně zajímavé akce zaměřené převážně na levnější data. Mobilních…

Nadpis a hlavně obrázek vypadal na “data na léto do zahraničí”, ne v Čechách, kde to má většina lidí vyřešené. :roll_eyes::man_facepalming:t3:
Takže zase “natáhnout lidi si to přečíst, ať mám čárky a peníze za reklamu na stránce ať se sypou”…
A aby to pisatel ještě završil, tak nakonec napsal, že jestli chcete levná data, máte používat wifi.
Jako fakt? :man_facepalming:t3::joy::joy:

Byl bych ochotný diskutovat o tom obrázku, kdyby v článku nebyla zmínka i o datech do EU a u tarifů, které to neumí, to nebylo označeno. Navíc nadpis o zahraničí neříká nic, jen o létě.
No a ten závěr začíná “pokud opravdu šetříte” a pak je pravdou, že nic levnějšího než Wi-Fi zdarma nebo šílená nabídka od Firsty asi není.

Chápu, že ve tvém případě mohl článek zklamat očekávání (třeba i jen kvůli obrázku). A tento feedback, ať už je oprávněný nebo ne, je prostě tvůj názor a my jej respektujeme a děkujeme, že jsi nám tak věnoval čas a zpětnou vazbu. Je pro nás důležitá.

Ale ten rejpanec ohledně toho že děláme články jen za účelem výdělku dost zamrzí a mohl sis jej odpustit. Nechci tě podceňovat, ale pravděpodobně nemáš vůbec tušení jakým způsobem je financován projekt Svět Androida.

Pokud tě ale financování projektu Svět Androida opravdu zajímá a není to jen takové to typicky české “stěžujme si na všechno”, můžeš vyplnit anketu Podle Seznamu internet zdarma skončil. Jak to vidíte vy? - #14 od MisakP

Psal jsem o účelu článku - hlavně ho přečíst celý. Kdybych na začátku dle obrázku předpokládal, že tam nebudou data do zahraničí, tak bych ho nečetl, protože data v ČR pro mě opravdu nejsou zásadní. Chápu, že pro některé lidi ano, ale takto článek skutečně může vypadat, jako některé zprávy na FB, kde má napdis zaujmout a hlavně článek otevřít, aby se zobrazovaly reklamy… :man_shrugging:t3:

Nebudu si hrát na odborníka, ale mám mezi přáteli Vašeho bývalého kolegu. Doba, kdy byl Svět Androida spíše fanouškovský web už je dávno pryč a teď je to způsob přivýdělku. Vůbec nechci tvrdit, že je to JEN způsob přivýdělku, to určitě ne a každý z Vás to má jinak, ale úplně zadarmo to neděláte a co si budeme - reklama a reklamní články jsou určitě velkým bodem na příjmu. Ale expert nejsem, nic mi do toho není, některé články jsou dobré a na jednu stranu klobouk dolů, že tomu věnujete čas. Na druhou stranu si stojím za (ano jen mým) názorem, že je pro Vás finančně důležité, aby se článek otevřel a sroloval až dolů…no a to jsou praktiky, které nemám rád. Ale jak jsi napsal - je to jen můj názor. :man_shrugging:t3:

Ještě jednou. Jestli jsi hledal informace o datech do zahraničí a chtěl jsi hledat u nás, mohl bys zkusit třeba toto: https://www.google.com/search?q=site:svetandroida.cz+levn%C3%A1+data+zahrani%C4%8D%C3%AD&&source=lnt&tbs=qdr:m&bih=1026&dpr=0.9
Hledání levná data v zahraničí na Světu Androida, omezené na měsíc zpět, protože loňské informace jsou k ničemu. První odpověď na tuto komunitu jsi vytvořil sám, další odkaz obsahuje tip na pořízení místní SIM nebo specializovaných služeb.
Trvám na tom, že očekávání, že v tomto článku bude něco o levných datech v zahraničí sis vytvořil sám. Navíc kromě jednoho tarifu v zahraničí všechny možnosti fungují a u toho jednoho je na to upozornění.