Srovnání předplacených datových karet v ČR: Jak vybrat tu nejlepší?

Originál článek publikovaný na: Srovnání předplacených datových karet v ČR: Jak vybrat tu nejlepší?

Předplacené datové karty jsou ideální na jednorázové použití V Česku jich můžete sehnat daleko hodně a najít tu správnou nemusí být snadné S přehlednými tabulkami vám poradíme vybrat tu, která vám sedne nejvíc Předplacené datové karty jsou na rozdíl od tarifů vhodné zejména pro jednorázové použití. Víte, že pojedete na dva týdny mimo domov, kde…

Ono je jedno, jestli předplacenka obsahuje 10 nebo 20 GB, když je to na 30 dní. Důležité je, jaké balíčky dat si můžete přikupovat potom a za kolik. Já třeba mám minimální spotřebu dat, takže jsem spokojený s daty na rok od T-Mobilu - 2 GB měsíčně na rok za sedm stovek v akci, která se opakuje dvakrát ročně.

Co je důležité a co je jedno, to je poněkud individuální.

Třeba já jsem žádal zaměstnavatele o lepší data, kyslík2 (max. 50 čísel, pevná linka a internet). Původně rychlost 10 Mb/s, 2GB na měsíc + možno 3x obnovit zdarma 2GB. Rychlost mi teď skáče na 15-17 Mb/s, množství dat neomezené a k tomu 60GB roaming. První měsíc jsem na zkoušku protočil skoro dvě Tera dat, no problemo. Zrušil jsem tedy pevný internet, prodal router a všechno teče přes Blackview N6000.

Operátor si za to řekl 135 korun měsíčně… a teď se můžeme bavit o tom, co je jedno a co je důležité… a taky za kolik :smiley:

1 Like

Ale to už není o předplacenkách, že?

Jak se to vezme. Máte ideální možnost si to cenově porovnat. Vaše data na předplacence versus firemní za ± podobných parametrů. V kategorii data u předplacenek bude díky našemu kartelu stejně jednooký králem :grin:

Vzhledem k cenám neomezených paušálů na všechno (u T-mobilu) za 6 stovek v plné rychlosti se skoro i divím, že někdo využije omezenou předplacenku, která není o moc levnější. A taky, když někde není Wi-Fi, tak tam jedu proto, že tam není a jsem za to rád. :slight_smile:

Za 6 stovek neomezeně v plné rychlosti, tak určitě. Jestli si to nepletete s reklamštinou a jejich “Pořád online” :smiley: https://eshop.t-mobile.cz/tarify/mobilni-tarify?pers_position=MM1&pers_content=MobilniTarify&autoLogin=true&error=guest_access&state=98c0b01b-4f88-4c24-8523-ef9003d3c110&tariffId=POT149

Všimněte si, jak operátor u “Pořád online” neřekne tu rychlost a neřekne, podvodník jeden :smiley:

1 Like

Nepletu. 622 Kč neomezeně v plné rychlosti. Je to standardní cena s 30 % slevou, ale tu slevu dají každému, kdo umí získávat retenční podpultovky. Opravdu to mám vyzkoušené spolu s dalšími lidmi. Stačí dát opravdu výpověď (dostat výpovědní číslo) a pak se ozvou sami. :-))

S tím jste měl operovat před 20 lety a ne dneska. Když už to ví každý jouda, tak “kdo umí získávat retenční podpultovky” zní hodně komicky. Stačí uzavřít smlouvu s T-Mobile a doprošovat se po retencích… děkuji nechci.