Google Gemini dohání ChatGPT! Tahle skvělá vychytávka funguje i v češtině

Originál článek publikovaný na: Google Gemini dohání ChatGPT! Tahle skvělá vychytávka funguje i v češtině

Google Gemini přidává jednu z oblíbených funkcí konkurenčního ChatGPT Funguje i v češtině a zčásti je k dispozici i v bezplatné verzi služby Pomůže vám zautomatizovat náročnější úkoly vytvořením „vlastní AI“ Google se znovu snaží dohnat konkurenční ChatGPT. Do svého vlastního generativního nástroje Gemini přidal již dříve avizované roboty Gem (v anglickém originále „Gems“), kteří…

Gemini je totální blbost, skoro nic to neumí nechápu jak to může někdo použit

Pojďme ho společně vyzkoušet. Máš nějaký případ, kdy tě Gemini zklamal a jiné AI ne?

2 Likes

Náhodou mě se Gemini docela líbí. Když nevím jak položit dotaz do Googlu, tak se zeptám Gemini - příklad - poslední dotaz: hledal jsem nějaký seriál z 80 let, kde byl malý a chlupatý mimozemšťan… a absolutně si nemůžu vzpomenout jak že se to jmenoval… no byl to Alf samozřejmě :face_with_peeking_eye::grin:
Když jsem naopak zkoušel chatGPT a zeptal se na triviální dotaz (kdo získal zlato na ZOH 1998 v ledním hokeji… tak mi s naprostou jistotou tvrdil že to byla Kanada, která ve finále porazila USA… když jsem reagoval frází “to není pravda”, tak odpověděl “máte pravdu zlato získalo Rusko…” a až když jsem zase reagoval že to není pravda, tak mi teprve napsal Česká republika)… pak jsem přešel na Gemini a tady se mi zdá, že odpovídá přesněji, místo aby si něco vymyslel, tak napíše že neví, ať upřesním zadání apod.

1 Like