Google AI na dosah: Zprovozněte Gemini v mobilu snadno a rychle! (návod)

Originál článek publikovaný na: Zprovozněte Google Gemini v mobilu snadno a rychle! (návod)

AI nástroj Google Gemini má svou vlastní aplikaci pro Android Funguje jako chatbot, ale současně nahrazuje hlasového asistenta od Googlu V Česku sice není oficiálně dostupná, avšak lze ji snadno zprovoznit Po spuštění ChatGPT se s internetovými AI nástroji roztrhnul pytel. Nyní je chce mít ve svém produktu či službě každá větší společnost a vývoji…

Funguje vám v tom někomu zadávání v češtině hlasem? Mi jen textem, mám S24 ultra.

Aktuálně mám v telefonu Pixel 8 Pro Gemini ve verzi apk “1.0.6.08774175” a aktualizoval jsem na poslední možnou “1.0.608774175” z alternativního store APKMirror. Ale bohužel CZ hlas zatím neumí.

Ahoj, česky se dá hovořit pouze s chatbotem uvnitř aplikace Gemini, asistent podporuje jenom angličtinu. V článku jsem to mírně poupravil, aby to bylo jednoznačné (uznávám, že v původní verzi mohlo tvrzení o možnosti konverzovat v češtině působit tak, že to platí i na asistenta, ačkoliv to tak nebylo myšleno). Díky za postřeh :))

2 Likes

Co je podle meho nazoru top fićura v čem se nemůže openai srivnat Gemini, je:


Moznost nechat bota pracovat s datama na drivu, udělá vám katalogizaci a souhrny dle přání…

1 Like