Globální HyperOS zamíří nejdříve do těchto 9 modelů, je mezi nimi i vaše Xiaomi?

Originál článek publikovaný na: Seznam: Globální HyperOS zamíří nejdříve do těchto 9 modelů!

Nástupce nadstavby MIUI v podobě HyperOS dorazí na globální trh začátkem příštího roku V prvním čtvrtletí 2024 jej obdrží celkem 9 zařízení Zastoupeny jsou smartphony Xiaomi, Redmi i Poco a dočká se i jeden tablet O novém systému HyperOS, který má nahradit mnohými milovanou, jinými zatracovanou nadstavbu MIUI u zařízení Xiaomi včetně podznaček Poco a…

150x clanek o nicem. Ano vyjde v Q1 2024 a vyjde na aktualni a lonske topky first. Staci to napsat 5x? Asi ne.

A nastavení je stejně nepřehledné jako v MIUI, nebo ještě víc?

Spíš to bude stejný paskvil jako teďka :slight_smile:

v com to ma byt alebo bude paskvil?

A proč tě to tak vzrušuje? Pokud tě téma článku nezajímá, stačí ho prostě ignorovat! :woozy_face:

Jednoduše měl jsi v ruce někdy xiashit ? Potom by jsi vedel o cem pisu :slight_smile:

Napsat si zde přece může každý co chce ne? Jinak nemyslim si že bych zrovna neměl pravdu v tom co jsem napsal. Zrovna nedavno jsem se nestačil divit jak je xia v sw uplně pozadu oproti konkurenci. A to ještě dlouho bude. Chapu že vas xiashit sponzoruje tak sem napíšete pohadky jak to neni pravda, ale to zde dost lidi uz zna :slight_smile:

To stejne se podle tve filozofie da vztahnout i na komentare.
Me to tema zajima a na HyperOS cekam, ale nebavi me porad otvirat dokola recyklovane clanky o nicem. Cekam, ze se dozvim neco noveho a pak jsem nasrany, ze jsem zase skocil na clickbait. O tom, ze bude HyperOS na global v Q1 se vi uz dlouho, na jake telefony tez. Proc to teda musi psat porad jako uau novinku? Reklama, clanek, 0 obsah. A to me stve, tak se do me neser.

Díky že se trochu více rozepsal. Dá se to vztáhnout i na komentáře, ale mě tady každý komentář zajímá :see_no_evil: Jasně, pokud na něj čekáš a všude na tebe vyskakují články na toto téma, tak nejsi úplně nadšený. Ale upřímně pokud už víš, že tvůj telefon (ne)dostane HyperOS, co jsi čekal od článku s nadpisem “Globální HyperOS zamíří nejdříve do těchto 9 modelů, je mezi nimi i vaše Xiaomi?” A příště trochu brzdi, vulgarismy typu “tak se do mě neser.” tohle tady fakt nechceme.

Nevím jestli si se náhodou nespletl @Jirka protože já jsem reagoval na @Shelby_Encore ne tebe. Ovšem pokud tedy zde nevystupuješ pod dvěma účty. A z toho co píše dál, je úplně cítit zášť. Škoda. Jirko nebude ty náhodou vánoční trol :poop: :wink:?

Jeste bych chtel videt jak se mam prihlasit pod svim uctem na svet androida sem do diskusniho fora ty chytrej. Jasne zašt :smiley: spis se priznej ty ze vas dotuje xiashit.

Jasně, já na jednu stranu chápu, že článků na toto téma je na internetu hromada. V tomto případě bych se ale dovolil trochu hájit, protože je to článek reagující na první skutečně oficiálně potvrzený seznam zařízení, která dostanou HyperOS globálně v Q1 2024. A ten seznam se navíc od dosud spekulovaných v některých zařízeních liší.

1 Like

No muj ho ma dostat jako prvni, tak me saozrejme zajima kdy. Cist uz 6. clanek jen tady na Svete androida, kde pisete porad to same info, me ale nebavi. Kdyby jste k tomu pridali nejakou resersi nebo info o aktualnich buildech bety, apod, tak uz si clovek i pocte. Takto mam po otevreni clanku pocit, ze me nekdo taha za nos. Copy - translate - paste. To ma mit vypovedni hodnotu? Jako chodim sem, ctu to, ale nekdy me to sere.

Tohle zní jako oprávněná konstruktivní kritika. Díky za ní i a za formu vyjadřování. @Vasek_Svec který je autorem tohoto článku, už se k tomu vyjádřil a zní mi to uvěřitelně “je to článek reagující na první skutečně oficiálně potvrzený seznam zařízení, která dostanou HyperOS globálně v Q1 2024”.

Vnímáš to podobně?

Pokud se budeš takto jízlivě s posměšně chovat i nadále, nejenom že ti na tvé dotazy nebude nikdo odpovídat, ale moc dlouho tady s námi asi nepokecáš.

Ale vzhledem, k tomu že Komunita Svět Androida, ještě nebyla oficiálně spuštěna a blíží se Vánoce, jsem ochoten pro tentokrát přimhouřit oči a tvoje chování prominout. Příště už ale ne. A tady je pro tebe speciálně seznam 3 pravidel, platící pro všechny, pokud porušíš, budeme se muset rozloučit.

  1. buďte k druhým empatičtí a vstřícní
  2. žádné vulgarismy, ani nenávistné projevy
  3. odkaz můžete přidat jakýkoliv, ale nesmí mít povahu reklamy

By mě zajímalo co používáš za tak skvělý stroj s Androidem, že pliveš na Xiaomi!

1 Like

Dnes aktualizováno na POCO F 5,musel jsem změnit region na Indie aktualizace přišla 5GB, zatím zkouším,tak uvidíme,změn jsem moc nezaznamenal?

2 Likes