Chytré hodinky jako myš? Vyzkoušeli jsme bezplatnou aplikaci Wowmouse

Originál článek publikovaný na: Chytré hodinky jako myš? Vyzkoušeli jsme aplikaci Wowmouse

Na veletrhu CES 2024 se ukázala finská aplikace Wowmouse Ta vám z chytrých hodinek s Wear OS udělá bezdrátovou myš Funguje na počítačích, tabletech i mobilech Na veletrhu CES 2024 se nám ukázalo několik novinek, ne všechny spadají do hardwarové kategorie. Často se zde objevují také malé startupy představující softwarové vychytávky. Jednou z nich je…

Překvapilo mě, jak (relativně) dobře to funguje :blush:
Sice hned po instalaci mi nefungoval “klik” prsty, ale po restartu aplikace už to funguje bez problémů. Možná bych řekl, že i lépe, než ovládání hodinek gesty. Ťuknout prsty stačí jen lehce :+1: Trefovani kurzorem na odkazy je krapet výzva, ale po chvilce tréningu to jde. A pokud by se zpomalila rychlost posunu kursoru, tak to nemá chybu :blush::+1:
Samozřejmě na běžné užívání to není, ale třeba při projekci PowerPointu apod. super.
Pokud by to fungovalo i na ovládání smart TV jako airmouse, tak je to velmi užitečná záležitost.

Třeba jsi jen šikovnější než já :slight_smile: Ale souhlas, jak jsem psal - na TV či při prezentaci ideální záležitost

No, co si budeme povídat. Levá ruka je levá a právak, který má hodinky na levé ruce, vezme zpravidla ukazovátko (airmouse) do pravé ruky. Takže nelze se v tomhle případě divit určité nemotornosti a nezvyku :blush: