Konečně! Další hodinky TicWatch dostávají Wear OS 3, ze systému ale nebudete nadšení

Originál článek publikovaný na: No konečně! Další hodinky TicWatch dostávají Wear OS 3

Společnost Mobvoi ohlásila Wear OS 3 update pro dva další modely svých hodinek Wear OS 3 je však na trhu už téměř rok, Samsung už má v hodinkách dávno Wear OS 4 Některé funkce včetně Map Google a Asistenta nejsou zatím dostupné Chytré hodinky od společnosti Mobvoi patřily dlouho k těm nejlepším na poli Wear…

Závěr tesat do kamene. Měl jsem je, byl jsem s nimi hodně spokojený, daroval jsem je švagrovi. Po aktualizaci na WearOS 3 je není schopný připojit k telefonu… Je to škoda, ty hodinky mohly jinak směle konkurovat nejvyšším modelům od Samsungu.

Já je měl taky… Vydržely presne 23 měsíců… Ze začátku spokojenost, ale po čase se pořád odpojovaly od hodinek… Naštěstí Amazon, kde jsem je koupil, vratili peníze. Ale už bych si je nekoupil…

Náhodou TicWatch Pro 3 GPS dnes dostali další bezpečnostní aktualizaci. Ale přemýšlím jestli se nevrátím na WearOS 2 v 3.5 nejdou některé aplikace s verze 2. Nicméně si koupím vždy starší. Nebudu dávat za hodinky víc jak 1500,-