Zase ho hackli! AMD má průšvih jako Brno

Originál článek publikovaný na: Zase ho hackli! AMD má průšvih jako Brno | Svět Androida

Kyberzločinecká skupina Intelbroker tvrdí, že hacknula AMD Ukradená data nabízejí k prodeji na darkwebu AMD prohlásilo, že únik vyšetřuje Notoricky známý aktér hrozeb známý jako Intelbroker tvrdí, že zorganizoval masivní únik dat společnosti Advanced Micro Devices (AMD), předního hráče v polovodičovém průmyslu. Nepotvrzený únik dat AMD, zveřejněný na webu BreachForums, sdílel podrobnosti o průniku, přičemž…

Odkdy je Brno problém? Proč ne Praha? Příště trochu profesionálněji. Díky.

Brno je velké a minimálně u nás se přirovnání “jako Brno” ve smyslu “je to velké” používá. Že ty jsi taky z Brna (jako já)? :slight_smile:

1 Like

Kousek od Brna, Uh. Hradiště :grin:. To přirovnání „jak Brno“ nepatří do odborných textů, proto ta má reakce. Samozřejmě, v hovorové češtině to beru.

A tak nebudeme si hrát na to, že tohle je odborný text a nějakou drobnou hovorovost překousneme, ne? :slight_smile: Vida, Hradiště. Já pocházím z Modré u Velehradu, zrovna nedávno jsem tamtudy projížděl :slight_smile: