Xiaomi 14T Pro bude další zabiják vlajkových lodí! Co o něm víme?

Originál článek publikovaný na: Xiaomi 14T Pro bude další zabiják vlajkových lodí. Co víme?

Xiaomi už pracuje na nástupcích vydařené řady 13T Model Xiaomi 14T pro byl spatřen v certifikační databázi Měl by dostat výkonný MediaTek procesor a rychlé nabíjení Koncem září uvedlo Xiaomi vcelku ambiciózní řadu 13T, která se skládá ze dvou modelů, pyšnících se mimořádně atraktivním poměrem mezi cenou a výkonem. Jak jsme navíc informovali v úterý,…

Zkušenost mám s Xiaomi Mi 10T a s aktuálním Xiaomi 13T. Myslím si, že Mi 10T měla luxusnější zpracování, fotoaparáty taky nebyli špatné i když v rámci DxOMark neměli vysoké hodnocení. Fotky z nich byly povedené, detailní, ano od té doby však foto čipy pokročili kupředu a umí si lépe poradit především s HDR nebo slabým osvětlením. Zpracování mi však u aktuální řady 13T přijde takové více tuctovější. Trochu se začíná vytrácet ono označení vyšší střední třída či zabiják vlajkových lodí. Mám zkušenosti i s jinými značkami a Xiaomi by se mělo začít učit, že za ty peníze co nabízí 13T se dá sehnat i lépe vypadající a možná i lépe zpracovaný konkurent. Neříkám, že má srovnatelné foto čipy, ale kdo chce kvalitní fotoaparát v mobilu nemusí mít zrovna pocit, že jeho mobil vypadá na první pohled jako lowend.

1 Like

Děkuji, že ses podělil o svou zkušenost :smiling_face: A pokud bychom nechali zpracování a design stranou, jak na tebe 13T působí? :smiley: