Windy dostává další vylepšení: Český Aladin konečně pro každého!

Originál článek publikovaný na: Češi, Windy dostává další vylepšení! Oceníte ho?

Windy je populární předpověď počasí Integruje několik meteorologických modelů Nově je podporován i český Aladin Meteorologové z ČHMÚ uvolnili svá data pro všechny zájemce a české Windy to samozřejmě rychle využilo a model pro předpověď počasí Aladin zařadilo do svého repertoáru. Pokud si chcete model Aladin ve Windy aktivovat, uděláte to v pravém dolním rohu.…

Windy mě nikdy nepřesvědčilo. Stačí mi meteoradar a vestavěná apka samsungu.

Měl jsem Windy uspané, takže jsem dal “aktivovat” poté “aktualizovat” ale model Aladin tam nemám :thinking:
Je tam jen šest modelů.

Je to zatím pouze na webu. V aplikaci ne

1 Like

Chápu, ale…:thinking:
V Google Play u aplikace Windy.com je komentář z 18.8.24, kde je zmínka o přidání Aladina.
Je to divné, ale nenadělám nic. :smirk:
V apce není, třeba někdy bude. :blush:

Windy je pro mě zbytečně moc předimenzované. 90 % informací z něj znát opravdu nepotřebuji. A procházení mezi více měřicími modely mě nebaví.

Ventusky má tuto možnost už delší dobu.

1 Like

To je pravda s tou přemírou informací, ale zase si vybereš jaké ty chceš.
Na druhou stranu není od věci ty modely porovnat a pak se přesvědčit, který se lépe trefuje.
Já osobně porovnávám mezi čtyřmi aplikacemi na počasí. Bohužel, žádná zatím moc nevyhrává.
Když už to vypadá, že je nějaká lepší, tak začne “felit” a druhé ji předčí :smirk:
A pak si vyber, jaké bude počasí :roll_eyes:

Líbilo by se mi, kdyby v nastavení aplikace byla možnost výběru, které informace se mají zobrazovat a které ne. Pak by to bylo úplně super.