Ulož.to alternativy: Kde stahovat soubory zdarma v roce 2024?

Originál článek publikovaný na: https://test.svetandroida.cz/uloz-to-alternativy-servery-uloziste/

Jednou z nejpopulárnějších služeb na internetu je sdílení souborů Donedávna fungoval český server Ulož.to, který po změně pravidel už není použitelný Nabízíme alternativy, které jdou použít i v roce 2024 Určitě znáte Ulož to, místo na českém internetu, jedněmi milované, jinými nenáviděné, kde se dalo sehnat prakticky cokoliv, pokud se tedy bavíme o digitálním obsahu.…

Tohle nemá cenu číst. Už stačil titulek na to, aby mě to zvedlo že židle… Jasně…

… Pište o těch webech všude a ideálně často… Pak choďte do diskuzí zase plakat, že vám něco vypnuli…

Fakt zlaté časy DC++, první ranní fáze torrentů… Dokud o tom vědělo pár lidí, byl klid… Pak se rozmohla éra torrentů… Kde jaký vocas se o tom často zmiňoval a jak to dopadlo… Takových českých trackerů co je vypnutých…

Pak tu bylo ulož.to o kterém se také muselo plácat a jak dopadlo (tam teda bylo hodně faktorů, ale taky, prostě mnoho keců o kolo a jak o tom věděl hned každý).

Teď tu zmiňujete další. Dávám tomu max dva roky, kdy z tohohle seznamu zavřou dva…

Po vypnutí českých torrentů byla jistota na ruských. Jenže tam teď pár let je smůla. Takže zdroje dochází…

A jako fakt staré pohádky a starší filmy na Netflixu nenajdeš, takže každá služba, co se vypne, je prostě průser.

6 Likes

Stahovat filmy můžete přes přehraj.to. Je to o dost lepší než ulož.to a rychlost stahování je rychlý jako by jste měli ulož.to premium. A hudbu můžete stahovat přes aplikaci TubeMate. (jen na android)

Uložto bylo dobrý,ba i nejlepší.Stahoval jsem si pro sebe.Jsem imobilní, věci jsem měl jako sbírku. Jako když se natáčelo z Tv. Měl jsem tam účet s úložným prostorem zaplacený.To je vše pryč.Kolikrát tam byly rarity filmů, které nyní už neseženu. Finále, vše co jsem si z archivoval na různých paměťových médiích za 10 let!,Desetitisíce nahrávek(žádné x Mb! sračky),ale co se dalo přehrát na velké obrazovce mi bylo ukradeno i s osobními věcmi.Ten čas s tím strávený se nedá ani spočítat.Éra uložta byla fajn! NB

Příště bez tech vulgarismů. Díky.

Jenže teď je otázka, jak dlouho???