To bude bolet. Zákaz prodeje Apple Watch v USA!

Originál článek publikovaný na: To bude bolet. Zákaz prodeje Apple Watch v USA!

Prodeje chytrých hodinek jsou pro Apple důležité, v odvětví se točí spousta peněz Populární jsou Apple Watch především v USA, kde zatím nemají moc konkurentů Apple teď ale některé modely v USA nemůže prodávat a to bude finančně bolet… Produkty Apple patří k nejoblíbenějším na světě, v tomto směru hraje prim především domácí trh. V…

Ono se na to lze podívat i opačně. Když má něco hodnotu tisíců miliard dolarů, tak ztráta 1 % je sice velká, ale ten zbytek (těch 99 %) je tak stále obrovský, že o nějakém citelném oslabení nemůže být řeč. :slight_smile:

To je fajn postřeh, ale u takto obrovských firem je i to jedno procento zkrátka pořád hodně :). Pokud bychom měli investiční fond a drželi jedno procento akcií Apple a to kleslo o jedno procento, tak se pořád bavíme o poklesu v řádech stovek milionů USD a to není málo :slight_smile:

Chápu. Ale já to srovnávám s tím, co zbude. Když budu mít stovku aut Porsche a o jedno přijdu, můžu přece myslet na to, že jich mám ještě 99. :slight_smile:

Zkuste to takto někdy vysvětlit nějaký významným akcionářům :). Pošlete mi jedno procento svého majetku? :slight_smile: