Milovat Macbook a nesnášet iPhone? Poloviční Apple ovce!

Originál článek publikovaný na: Milovat Macbook a nesnášet iPhone? Poloviční Apple ovce!

Apple je nejhodnotnější značkou současnosti a je to společnost, která vyvolává emoce Diskuze příznivců a odpůrců Apple najdete na každém technologickém portálu Co když je ale člověk poloviční Apple ovce? Jednu znám, sebe… Miluji Macbook! Jak se to stalo? Kdysi před mnoha lety jsem si koupil velmi drahý notebook od Sony. V té době jeho…

No myslim ze za poslednich 10 se notebooky dost posunuly. Ale treba Zhinkpady vrcholove rady byly vzdycky pecka . Zalezi ale taky na tom jestli clovek k ovladani pouziva i klavesnici.

Age of Empires II je i moje “must have”. A ZPS X. Proto na jablíčka ani nemyslím.

Posunuly se, to rozhodně. Ale když má člověk v ruce potřetí stroj za vyšší desítky tisíc, je to třetí výrobce a potřetí to moc nejede, tak už začne být skeptický.

Tak já mám všehovšudy jen Samsung S23+ a starý Tablet Huawei Mediapad M3 , já už raději nic nechci . Měl jsem iPhone 12Pro ale byly tam ty aplikace na mne často drahé. A MacBook Pro M1 14" mi někdo poničil tak že ten displej byl na výměnu a jelikož jsem na to neměl peníze, tak jsem ho prodal za 12tis.