Tip: S touto aplikací je stahování videa z YouTube hračka!

Originál článek publikovaný na: Tip: S touto aplikací je stahování videa z YouTube hračka!

YouTube patří k nejoblíbenějším aplikacím a službám současnosti V budoucnosti se může konkurentem stát TikTok, ten je ale trochu jinak zaměřený Dnes si ukážeme, jak stahovat YouTube videa přímo do vašeho mobilního telefonu rychle a zdarma Jak na stahování videa z YouTube? Tato otázka patří k oblíbeným už mnoho let. Nikdy jsem stahovat YouTube videa…

Nekazím si zbytky zraku koukáním na video v mobilu. A na PC mám nějaký YT stahovací program, ale použil jsem jej pouze jednou, někdy před třemi lety. Nejvyšší čas ho odinstalovat…

Snaptube… Funguje skvěle jako prohlížeč i jako stahovací program… Vše je bez reklam a jiných blbostí… Podporuje nejen YT, ale také Fb, Ig a světe div se i stránky pro dospělé… Takže nějaký Newpipe (i já mám osobní zkušenost) anebo ultimátní program, řešící naprosto vše? :ok_hand:

Snaptube jsem používal a vždy tam teda reklamy byly :sweat_smile: ale od koupě Spotify Premium jsem to otevřel jen párkrát, tak je možné, že mi chyběly nějaké updaty, které s nimi zamávaly. Ale vzhledem k někdejší politice té appky by mě to hodně překvapilo

Platím si rodinné YouTube Premium a mám 20GB dat FUP u operátora. Tím pádem má u mě smysl stahovat YouTube videa pouze, pokud jedeme dětmi někam, kde může být problém s dostupností internetu. Ale i tady si vystačím s YouTube Premium, které umožňuje video dočasně uložit offline. :innocent:

Jen bych dodal, že některá videa prostě z YouTube časem zmizí úplně a pak je offline kopie jedinou cestou, jak si je zachovat…

Mám stejnou zkušenost, hodně aplikací nabízí hodně funkcí, ale NewPipe mi telefon nezahltilo reklamou a přijde mi velmi přívětivé.

To je nejspíše pravda, ale asi jsem zatím na YouTube nenarazil na video, které by zmizelo a já jej potřeboval zachovat.

Já taky ne, moje maminka ale pravidelně :slight_smile:

1 Like